Kalinauskienė Danutė

Įstaigos, kuriose dirba:
Ukmergės ligoninė
Vytauto g. 105, LT-20184, Ukmergė

Atsiliepimai

 1. diana20
  diana20 prieš 5 m.

  na man gimdyt neteko bet pas ja vaikstau prieziurai nesciosios labai faina ginekologe

 2. User has not uploaded an avatar
  ingapanga prieš 5 m.

  Ir aš gimdžiau prie Kalinauskienės ir labai džiaugiausi, nes tai profesionali ir konkreti gydytoja. Man iš tiesų darė CP, tai operuoti jai padėjo ir Rinkevičienė. Esu patenkinta ir joms dėkinga. Beje, ir anesteziologas labai gerai savo darbą atliko, jokių nesklandumų nebuvo.

 3. madamasta
  madamasta prieš 4 m.

  Su Rinkeviciene pas mane buvo nelabai geru prisiminimu, bet kam ko neatsitinka. Kalinauskiene tik geruoju girdejau minint.

 4. neav
  neav prieš 3 m.

  sveikos,o Kalinauskiene priima privaciai,ar ligoninei galima kazkaip susimoketi ir be siuntimo papulti?laukiuosi jau 12savaiciu beveik bet pilvo skausmas nesiliauja vaigstau pas Kireiliene o ji atsako sunkus nestumas o kaip ten tas leliukas jauciasi nepasidomi net sirdutes neklause,tai kazkaip noretusi pasikonsultuoti ir su kita ginekologe.

 5. Jinta
  Jinta prieš 2 m.

  Sveikos Man CP pagalba D. Kalinauskienė padėjo susitikti su savo mažąja Gydytoja nuostabi, minusų įžvelgti nepavyko. Pas ją lankiausi ir pirmą nėštumą ir dabar, kai laukiuosi antro. Tikrai, kiekvieną kartą laukiu vizito, ji ne tik puiki gydytoja, bet ir patarėja bei išklausytoja. Nekantriai laukiu šio gimdymo, net jei ji ir nebudės, nebijau, žinau, kad Ukmergės akušeriniame dirba profesionalai