Kitovienė Alina

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus gimdymo namai
Tyzenhauzų g. 18A, LT-02106, Vilnius
Užimamos pareigos: Akušerė ginekologė

Atsiliepimai

 1. User has not uploaded an avatar
  Kate82 prieš 8 mėn.

  Labai maloni,rūpestinga gydytoja. Sakyčiau labai konkreti. Lankiausi pas ją kai laukiausi,taip pat atliko cp operaciją.Pasirūpino palata,nors net neprašiau. Tikrai puiki specialistė.Iki šiol einu tik pas ją.

 2. Milais
  Milais prieš 8 mėn.

  Teko susidurti dukart, tai, sakyčiau, tikrai nuotaikos žmogus, pirmąkart pasirodė nemaloni, antrąkart kaip ir nieko... Visgi, norėčiau, kad nereikėtų spėlioti, kokiai nuotaikai užtaikysiu, tad savo noru jos nesirinkčiau.

 3. User has not uploaded an avatar
  JurgitaJ prieš 7 mėn.

  Teko man su šita ponia bendraut VGN virš savaitės, tai išsekino nerviskai. Ji labai stresuoja dėl darbo krūvio, tai periodiškai ant ko nors išsilieja. Dažniausiai ryte. Tada gera patampa. Gal ir gera specialistė, jei situacija paprasta, jei sudėtingesnė, tai pastoviai kviečiasi Žalimą. Man teko tris kartus tokiam konsiliume būt, ir kiekvienas dalyvaujantis kiša ranką pačiupinėt. Kitoviene klausinedavo: "kaip tave gydyt? Kokius skatinimo būdus tau parinkt?". Tarsi būčiau medikė ir pati turėčiau ligoninėje susidaryt gydymo planą. Žalimas pirmąkart jos pakviestas manęs klausia, tai ko aš noriu. Man zabtai atvepo, nesuprantu klausimo. Paskui iš kalbos eigos supratau, kad Kitoviene pasakius, jog aš pareikalavau jo, kad sudarytų gydymo planą. Pati ji nežinojo, kaip mane gydyti ir jį iškvietė. Atsakomybę permetė ant manęs. Tą visą savaitę ant manęs liejo pyktį, nes nežinojo, ką daryt. Savaitgalį atsikvepiau, kai jos nebuvo. Po to poliklinikoje susitikau ją, praėjo kaip pro upe plaukiantį sudeli, neatsakė į mano pasisveikinima, nors po savaitės bendravimo ir kaukimo turėjo tikrai atsimint.

 4. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 5 mėn.

  Teko gulėti tris kartus VGN patologijos skyriuje. Jos bendravimas tikrai grubus, jokių švelnių žodelių, daug nekalba, jautiesi nuolat kaltas, kad klausi. Kaip specialistė ji tikrai gera (kiek teko susidaryti įspūdį). O šiaip labai maloni su tomis pacientėmis, kurių nėštumą ji prižiūri ir pas ją gimdo. Teko girdėti kitų moterų atsiliepimų, kurios pas ją gimdė ir ne kartą. Tad jei tariates su ja, viskas ok, jei ne, tai teks pakenteti jos bendravimo manierą.

 5. Smig
  Smig prieš 5 mėn.

  Su bendravimo maniera tikrai teks taikstytis. Aš patologiniam gulėjau, tai nu nežinau. Viena diena gerai, kita diena jau nekaip bendrauja, kaip uzplaukia. Ir ko paklausi to negausi, paguzcioja palinkcioja ir tiek