Kitovienė Alina

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus gimdymo namai
Tyzenhauzų g. 18A, LT-02106, Vilnius
Užimamos pareigos: Akušerė ginekologė

Atsiliepimai

 1. Bianka
  Bianka prieš 7 mėn.

  stankevicienea parašė:
  Tragedija ne gydytoja. Grubi, nemaloni..

  Pritariu... Labiau arogantiškos ir nemalonios gydytojos nesu sutikus...

 2. User has not uploaded an avatar
  liepsnele17 prieš 7 mėn.

  Kad mėgsta reikia/nereikia atlikti cezario pjūvį - netiesa. Lankiausi pas ją ir paniškai bijojau pati gimdyti. Niekaip neprikalbinau net už pinigus CP.

 3. tomassella
  tomassella prieš 7 mėn.

  pirmus mano nėštumus prižiūrėjo ir gimdymus abu priėme A. Kitovienė. Viskas buvo sužiūrėta nuo A iki Z, pirmąjį vaiką pagimdžiau be didesnių nesklandumų, su sūnumi nukraujavau ir gal valandą stabdė kraujavimą su narkoze, bet viskas baigėsi gerai, buvo gydytoja iki galo su manim, atėjo ir kitą dieną į reanimaciją pasikalbėti, patarė leisti persipilti kraują, nes HG buvo 70. Palata taip pat pasirūpino gydytoja. Gimdžiau susitarus, kaip kas dabar pasikeitę nežinau, bet man ji padėjo ir krūtinės uždegimui esant, priėmė į ligoninę ir iškvietė akušerę, kad padėtų krūtį išmasažuoti, davė receptų pati kompresams, psichologiškai padėjo ir ne viskas buvo tik už pinigus. Sirgau per abu nėštumus pradžioje, tai ir ligoninėje paguldžiusi buvo, prižiūrėjo. Mano tik geriausi atsiliepimai apie šią gydytoją. Taip ji nėra iš meiliųjų, bet gana konkreti ir aiški, nors mano atvejais tikrai sulaukiau ir šilto dėmesio, pagalbos.

 4. ciobrelis
  ciobrelis prieš 1 mėn.

  Darė man ekoskopą 12 savaitę. Labai keista gydytoja iš bendravimo, ne pati maloniausia. Paklausė kokio ilgio mano mėnesinių ciklas, greitai išsitraukiau programėlę pasižiūrėti ir pasakiau tiksliai. Sako, ko toks trumpas,nemoki skaičiuoti! Sakau pažiūrėkite į programėlę, čia visos tikslios datos. Sako neturiu aš laiko ten žiūrėti Galiausiai suvokė, kad teisingai pasakiau, nes sutapo ekoskopas su jos paskaičiavimais pagal mano pasakytą skaičių. Tada išgirdusi, kad prieš ją nėštumo metu buvau dar dukart pas ginekologus, nusijuokė ko taip dažnai einu, nėra reikalo. Atsakiau, kad ėjau profilaiktiškai ir labai gerai padariau, nes nustatė vaginozę (nėštumui nepalankę ligą), kurios simptomų nejaučiau jokių, ir laiku gavau gydymą. Tikiuosi, su ja neteks gyvenime susidurti. Matau, apie ją daug gerų atsiliepimų, jos profesionalumo apie ligų gydymą negaliu įvertinti, bet, manau, ji nuotaikos žmogus ir sovietinė daktarė iš bendravimo.

 5. Mamytė Liūtė prieš 1 mėn.

  ciobrelis parašė:
  Darė man ekoskopą 12 savaitę. Labai keista gydytoja iš bendravimo, ne pati maloniausia. Paklausė kokio ilgio mano mėnesinių ciklas, greitai išsitraukiau programėlę …

  Man taip pat ji labai nemalonus žmogus pasirodė, daugiau su ja susitikti nenorėčiau.