Kitovienė Alina

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus gimdymo namai
Tyzenhauzų g. 18A, LT-02106, Vilnius
Užimamos pareigos: Akušerė ginekologė

Atsiliepimai

 1. ambraziute
  ambraziute prieš 4 mėn.

  Aš pas ją gimdžiau 2014 m. Pirmas klausimas atvykus - ar tarėtės. Pasirodė keista. Pinigų nemokėjom. Niekam nieko nemokėjom. Man ji pasirodė gruboka. Labai nesureikšminau. Tačiau paliko placentos dalį ir labai nekokybiškai susiuvo. Po savaitės po gimdymo prasidėjo kraujoplūdis ir teko gramdyti placentos likučius. Palikta placenta - gyd.darbo brokas... ar ne? Dėl susiuvimo - pusę metų skaudėjo. Gal taip pakliuvo. Bet... aš pas ją nebegimdyčiau. Kitas dalykas - su kažkuo iš anksto tarčiausi. Kad būtų visiems ramiau. Štai tokia mano patirtis pas šią gydytoją.

 2. ambraziute
  ambraziute prieš 4 mėn.

  Bite maya parašė:
  Aktualu ir man.. girdejau ir as kad jei gyd. Nedarbo metu tai ir i kasa ir gyd. , jei gyd dirbs tuo metu tik jai.

  Jeigu norite konkrečios gydytojos - oficialiai reikia sumokėti už tai į ligonių kasą. Jokiuose teisės aktuose nėra įtvirtinta, kad gydytojai į rankas tokiu atveju turi duoti. Čia jau kyšis.

 3. Saule ir menulis
  Saule ir menulis prieš 2 mėn.

  Sveikos gal kuri turit Kitovienes numeri?

 4. User has not uploaded an avatar
  elizabette prieš 2 mėn.

  Pirma vaikeli gimdziau pas sia gydytoja. Taremes su ja. Mokejom jai asmeniskai. Labai skubejo tadien. Norejo, kad kuo greiciau pagimdyciau, nes jos pamaina ejo i pabaiga. Praejus porai val.po gimdymo prasidejo komplikacijos: pykinimas, pakilo temp., aukstas kraujospudis, atsirado zymus kraujavimas. Gydytojos Alinos jau nebebuvo. Gyvybe gelbejo budinti gydytoja. Aciu jai!!! Kraujavimo nepavyko sustabdyti is pirmo karto. Prisikankinau ir as, ir budinti gydytoja ta nakti. Galiausiai atsiduriau intensyvios terapijos palatoje... Aciu Dievui viskas baigesi laimingai. Liudna tik, kad pirma men.negalejau rupintis savo vaikeliu, nes praradus tiek kraujo nuolat jauciau silpnuma, alpau... Sutikus gyd.Alina po savaites (apziurai) ji teisinosi, kad toks atvejis jos praktikoje pirmas (bet pgl komentarus matau kad vis tik ne pirmas). Ar tarciausi su sia gydytoja dar karta - tikrai ne. Ar noreciau pas ja pakliuti per jos pamaina - manau NE.

 5. User has not uploaded an avatar
  Delfine prieš 2 mėn.

  Gal is buvusiu mamyciu kas atsilieps:

  Gal man tik pasirode o gal ir tiesa- ar si gydytoja megsta CP?
  Pirmas man buvo cp del sedynes pirmeigos.
  Praejo daug metu
  Bet si kart is kalbu jauciu kad gyd labiau linkus i cp
  Ar ji nenori papildomos rizikos ar nenori uzsiimti su nat gimdymu kazkaip neaisku

  Idomu butu isgirsti ar kazkuri mamyte po CP yra pas ja gimdziusi naturaliai ?