Labanauskaitė Ingrida

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio ligoninė)
Antakalnio g. 57, LT-10207, Vilnius
Skyrius: 2-as gimdymo skyrius

Atsiliepimai

 1. Zemuogė31
  Zemuogė31 prieš 7 mėn.

  Pries keleta dienu susilaukiau dukreles. I Anataklani atvaziavome su nieko nesitare, galvojau kaip Dievulis duos , taip ir bus. Pataikeme i gyd. Ingridos pamaina. Apie sklandesni gimdyma net pasvajoti negalejau. Gydytoja buvo labai svelni, labai palaike, detaliai paaiskino ka man daryti, kaip stumti. To pasekoje, stumimas vyko gal 10min, visiskai neplysau, epiduro taip pat neemiau, nes skaudejo pakenciamai. Tik geriausi atsiminimai apie gimdyma ir sia nuostabia daktare. Tikra profesionale, o dar tokia jauna. Didziausia padeka jai!

 2. julija669
  julija669 prieš 7 mėn.

  Zemuogė31 parašė:
  Pries keleta dienu susilaukiau dukreles. I Anataklani atvaziavome su nieko nesitare, galvojau kaip Dievulis duos , taip ir bus. Pataikeme i gyd. Ingridos pamaina. A…

  Sveikinu!!!
  Labai nirečiau kad jinai vestų mano nėštumą ir priimtu mano vaikiuką.

 3. Gina
  Gina prieš 4 mėn.

  Kas gimdysit pas Ingridą, jums super pasiseks. Nuostabi, superinės kantrybės ir gėrio gydytoja. Vien jos balsas toks raminantis. Gimdžiau pas ją, atsitiktinai, nesitarta. Lenkiu galvą.(Beje jos pavardė dabar kita, ištekėjusi).

 4. User has not uploaded an avatar
  P.Diana prieš 2 mėn.

  Rugpjūčio 12 d. ši nuostabi gydytoja ir akušerė Loreta Solovjovienė (jeigu neklystu) bei kitas med. personalas padėjo mūsų sūneliui ateiti į šį pasaulį. Su nieko nebuvau susitarusi ir gimdymas prasidėjo kiek anksčiau nei buvo planuota, todėl atvykome į priimamąjį ir galvojam koks bus gydytojas, toks, vis tiek gi padės, bet labai džiaugiuosi, kad kai jau paguldė į gimdyklą keitėsi pamaina ir mums buvo paskira ši gydytoja. Ji buvo labai maloni bei kantri, nekėlė nereikalingos įtampos, viską aiškiai paaiškino, kokios galimybės, kaip kas vyks, ką daryti ir pan. Gimdymas praėjo skandžiai, net pamiršau apie epidūrą, net neprireikė jo :-). Kadangi, gydytoja labai patiko, tai po gimdymo pasitikrinti taip pat ėjau pas ją privačiai. Tikrai rekomenduoju! ;-)

 5. User has not uploaded an avatar
  Sunnyday201 prieš 2 sav.

  Mano gimdyma taip pat prieme si puiki gydytoja. Atvykau nesitarusi, gimdymui isibegejus keitesi pamaina,, bet likau labai patenkinta tiek gydytoja Ingrida, tiek i gimdykla priemusia gydytoja. Visas personalas buvo puikus, rupestingas, issamiai paaiskino, kaip teisingai stumti, pries tai ieskojo man geriausio varianto, kad gimdymas tik butu sekmingas. Gydytoja Ingrida pasirode labai profesionali ir maloni, jauciausi saugiai ir uztikrintai.