Mačiulevičienė Regina

Įstaigos, kuriose dirba:
Kauno klinikos (LSMU ligoninė)
Eivenių g. 2, LT-50009, Kaunas
Skyrius: Nėštumo patologijos sektorius
Užimamos pareigos: vadovė

Atsiliepimai

 1. ARSa
  ARSa prieš 4 mėn.

  Nuostabi gydytoja, ramybės isijūnijimas! Didžiausias ačiū už pagalba, globa ir šviesias mintis ;) gimdymas buvo ilgai, varginantis ir skausmingas, viskas baigėsi cp operacija. Po savaitės lakstau kaip bitutė , o pjuvio beveik nebesimato ;) šilčiausi linkėjimai ir puikios kloties šiai nuostabiai gydytojai;)

 2. User has not uploaded an avatar
  ram.753 prieš 4 d.

  Sveikos, prisiskaičiau tiek daug gerų atsiliepimų apie šią gydytoja. Labai norėčiau pas ja pakliūti. Gal turite jos tel. nr? O gal kuri bandėte tiesiog eiti prie jos kabineto ir taip bandyti?

 3. User has not uploaded an avatar
  bu_bu prieš 4 d.

  Kiek žinau konsultacijoje ji dirba tik kartą savaitėje ir tai tik pusdienį. O užsiregistravusių pas ją tikrai daug, nes specializuojasi nėštumo patologijose. Tad nesiregistravus ir nuėjus tikrai abejoju ar pateksit...
  Bandykit skambinti į moterų konsultaciją ir registruotis. Gal turės vietos

 4. User has not uploaded an avatar
  ram.753 prieš 4 d.

  bu_bu parašė:
  Kiek žinau konsultacijoje ji dirba tik kartą savaitėje ir tai tik pusdienį. O užsiregistravusių pas ją tikrai daug, nes specializuojasi nėštumo patologijose. Tad ne…

  Ačiū, bandysiu siuntima gauti iš savo gydytojos ir tada registruosiuosi 😊 Gal teko pas ja lankytis ir gimdyti? Kiek kainavo?

 5. ARSa
  ARSa prieš 4 d.

  ram.753 parašė:
  Ačiū, bandysiu siuntima gauti iš savo gydytojos ir tada registruosiuosi 😊 Gal teko pas ja lankytis ir gimdyti? Kiek kainavo?

  Kainu jums niekas nesakys gi ir dar viešai jūs pirma prieikite iki jos konsultacijos ;) ir tada pasiklausite ar ji iš vis priima (tariasi). Nes, kiek supratau, tai ji labai daug veiklos visokios turi ir nelabai linkusi tartis ;) bet gal... pabandyti visada galima ;)