Mačiulevičienė Regina

Įstaigos, kuriose dirba:
Kauno klinikos (LSMU ligoninė)
Eivenių g. 2, LT-50009, Kaunas
Skyrius: Nėštumo patologijos sektorius
Užimamos pareigos: vadovė

Atsiliepimai

 1. User has not uploaded an avatar
  ram.753 prieš 1 m.

  Sveikos, prisiskaičiau tiek daug gerų atsiliepimų apie šią gydytoja. Labai norėčiau pas ja pakliūti. Gal turite jos tel. nr? O gal kuri bandėte tiesiog eiti prie jos kabineto ir taip bandyti?

 2. User has not uploaded an avatar
  bu_bu prieš 1 m.

  Kiek žinau konsultacijoje ji dirba tik kartą savaitėje ir tai tik pusdienį. O užsiregistravusių pas ją tikrai daug, nes specializuojasi nėštumo patologijose. Tad nesiregistravus ir nuėjus tikrai abejoju ar pateksit...
  Bandykit skambinti į moterų konsultaciją ir registruotis. Gal turės vietos

 3. User has not uploaded an avatar
  ram.753 prieš 1 m.

  bu_bu parašė:
  Kiek žinau konsultacijoje ji dirba tik kartą savaitėje ir tai tik pusdienį. O užsiregistravusių pas ją tikrai daug, nes specializuojasi nėštumo patologijose. Tad ne…

  Ačiū, bandysiu siuntima gauti iš savo gydytojos ir tada registruosiuosi ? Gal teko pas ja lankytis ir gimdyti? Kiek kainavo?

 4. ARSa
  ARSa prieš 1 m.

  ram.753 parašė:
  Ačiū, bandysiu siuntima gauti iš savo gydytojos ir tada registruosiuosi ? Gal teko pas ja lankytis ir gimdyti? Kiek kainavo?

  Kainu jums niekas nesakys gi ir dar viešai jūs pirma prieikite iki jos konsultacijos ;) ir tada pasiklausite ar ji iš vis priima (tariasi). Nes, kiek supratau, tai ji labai daug veiklos visokios turi ir nelabai linkusi tartis ;) bet gal... pabandyti visada galima ;)

 5. Tinga
  Tinga prieš 1 m.

  Gydytoja jau nuo nauju metu serga ir neaisku kada grys i darba. O norejau pas ja gimdyti