Mackevičienė Rasa

Atsiliepimai

 1. User has not uploaded an avatar
  gabrielitta prieš 10 mėn.

  Lankiausi pas šią gydytoją laukdamasi pirmo vaikelio, labai patiko kaip prižiūri, maloni, visada atidi, nekelianti panikos, rami. Kai sužinojau, kad laukiuosi antro, net minčių nebuvo eiti pas kitą, tik pas ją. Nuostabi gydytoja

 2. User has not uploaded an avatar
  Silvijaal prieš 8 mėn.

  Šiuo metu lankausi pas šią gydytoją, nes pasiskaičius atsiliepimus iš savo poliklinikos ginekologiu pas ja vienintele nebuvo nei vieno neigiamo atsiliepimo. Labai džiaugiuosi pas ja apsilankiusi ir su džiaugsmu laukiu sekančio vizito

 3. .Eva.
  .Eva. prieš 7 mėn.

  su pirmu lankiausi poliklinikoje, gimdyti atvaziavau i Mazyli nesitarusi, papuoliau pas sia gydytoja, iki sios dienos dekoju jai uz mano isgelbejima, tikslinga ir atidzia apziura kurios metu suzinojau kad yra pas mane trukumu, pati stumti negalejau, dare extra cp. nors kita gydytoja buvusi salia jau liepe stumti.. kai suzinojau kad laukiuosi antro, nebuvo jokiu minciu kad eiti kazkur kitur, is karto registravausi pas ja, lankysiuosi ir gimdysiu taip pat, nes si karta laukia planinis cp. auksinis zmogus.

 4. Dovilė Dar
  Dovilė Dar prieš 1 mėn.

  Sveikos mamytes, kaip uzsiregistruoti pas Rasa Mackeviciene? Reikia nuvažiuoti i Mazylio klinika ar kontaktiniu telefonu skambinti?

 5. User has not uploaded an avatar
  murmau prieš 1 mėn.

  Dovilė Dar parašė:
  Sveikos mamytes, kaip uzsiregistruoti pas Rasa Mackeviciene? Reikia nuvažiuoti i Mazylio klinika ar kontaktiniu telefonu skambinti?

  Galite telefonu skambinti