Mackevičienė Rasa

1. gaizie
    gaizie prieš 11 mėn.

musu stebuklas 7 parašė:
    O gal ir gimdete pas sia daktare?

Ne, važiavau gimdyti nesitarusi. Vieną vaiką gimdžiau, kai ji dirbo konsultaciniam, tai užėjo pati paklausti kaip sekasi ir palinkėti sėkmės

2. astoota
    astoota prieš 10 mėn.

musu stebuklas 7 parašė:
    O gal ir gimdete pas sia daktare?

Aš gimdžiau "Mažylyje" pas ją prieš 5 metus, dabar vėl ruošiuos pas ją gimdyt. Labai maloni gydytoja, prieš gimdymą davė pasiskaityti literatūros apie maitinimą :).

gabrielitta prieš 4 mėn.

Lankiausi pas šią gydytoją laukdamasi pirmo vaikelio, labai patiko kaip prižiūri, maloni, visada atidi, nekelianti panikos, rami. Kai sužinojau, kad laukiuosi antro, net minčių nebuvo eiti pas kitą, tik pas ją. Nuostabi gydytoja

Silvijaal prieš 2 mėn.

Šiuo metu lankausi pas šią gydytoją, nes pasiskaičius atsiliepimus iš savo poliklinikos ginekologiu pas ja vienintele nebuvo nei vieno neigiamo atsiliepimo. Labai džiaugiuosi pas ja apsilankiusi ir su džiaugsmu laukiu sekančio vizito

5. .Eva.
    .Eva. prieš 1 mėn.

su pirmu lankiausi poliklinikoje, gimdyti atvaziavau i Mazyli nesitarusi, papuoliau pas sia gydytoja, iki sios dienos dekoju jai uz mano isgelbejima, tikslinga ir atidzia apziura kurios metu suzinojau kad yra pas mane trukumu, pati stumti negalejau, dare extra cp. nors kita gydytoja buvusi salia jau liepe stumti.. kai suzinojau kad laukiuosi antro, nebuvo jokiu minciu kad eiti kazkur kitur, is karto registravausi pas ja, lankysiuosi ir gimdysiu taip pat, nes si karta laukia planinis cp. auksinis zmogus.