Margelienė Danutė

Įstaigos, kuriose dirba:
Šiauliu apsk.ligoninė, Moters ir vaiko klinika (akušerijos ir ginekologijos sk.)
Architektų g. 77, LT- 78170, Šiauliai
Skyrius: Akušerijos skyrius

Atsiliepimai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 5 m.

  Atsiemu savo zodzius, kardinaliai pakeiciau savo nuomone.

 2. User has not uploaded an avatar
  gelyte @ prieš 5 m.

  Gimdysiu trečią kartą ir nepatikėsite,pas tą pačią gydytoją.Norit bučinių ,liūliavimo eikit pas mamas,gydytoja dirba savo darbą.Sėkmės,sveikatos jai.

 3. Felicity
  Felicity prieš 4 m.

  Tikrai nemaloni ir grubi gydytoja. Kolposkopijos metu prakalbejo telefonu... O paklausus apie tyrimus, nenoriai keliais žodžiais pasakė ir viskas. Tikiuosi, kad mano keliai su šia gydytoja daugiau nesusikirs.

 4. User has not uploaded an avatar
  Dugute prieš 3 m.

  Nemaloni grubi gydytoja. Gimdant buvo kvieciamas gydytoju konsiliumas siekiant nuspresti ar pati pagimdysiu ar daryti cezario pjuvi. Tai atkeliavusi gydytoja priverte realiai pasijausti kaip veterinarijos klinikoj, iejus i palata net nepazvelge i veida nepasisveikino. Nelabai maloniai nuteikia po beveik paros ant skatinamuju..

 5. User has not uploaded an avatar
  a.analeidi prieš 3 m.

  Kai atvykau su siuntimu guldymui į skyrių, nes ant rytojaus turėjo buti daromas planinis cp, nes mažoji sedejo ir apgrezimas negerino padeties, tai si gydytoja dirbo priimamajame, pildant dokumentus ji mane itikinejo, kad mano vaikas gims su isnirusiais klubais ir bus problemu, nes visa laika sedejo pilvelyje. Nuomone bloga apie sia gydytoja, nes jos itikinejimas, kad vaikas iskart gims su negalia dar negimes, tai nemanau, kad savo nuomones reiskimas neisitikinus ir sukeliant stresa durbant gydytoja ne vieta. Juolab, kad pati buvo antra operuojanti gydytoja per cp ir istrauke sveika mazyle, gavom 10b nors ir cezaris. Tikrai kaip medike pasirode neprofesionaliai su savo neteisingos nuomones bandymu iteigti