Mileris Robertas

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus gimdymo namai
Tyzenhauzų g. 18A, LT-02106, Vilnius
Užimamos pareigos: Akušeris ginekologas

Atsiliepimai

 1. AGNETA
  AGNETA prieš 5 m.

  As laukiau, kada jis ateis. Su juo kazkaip buvo viskas ramu ir aisku, deja gimdyma prieme ne jis.. O blogu atsiliepimu apie kiekviena zmogu prirasyt galima, bet reikia moketi atskirti svarbius dalykus nuo smulkmenu

 2. elvi elvi
  elvi elvi prieš 4 m.

  PAKLIUVAU NAKTI REIKEJO ATLIKT CEZARI ,KAIP TYCIA DAR PRIES MANE IR DARE OPERACIJA ,DABAR GALIU TIK ACIU PASAKYTI TIKRAS SAVO SRITIES SPECELISTAS

 3. User has not uploaded an avatar
  VikC prieš 4 m.

  Superinis daktaras!!! Pries 3.5 metu jo deka netiketa cezario operacija praejo labai sklandziai, dabar vel laukiuosi antro berniuko ir svajoju tik pas R.Mileri gimdyti :)))

 4. User has not uploaded an avatar
  _Jolanta_ prieš 4 m.

  Mane Robertas Mileris prižiūrėjo per savo pamainą, poto jį pakvietė pasitarimui dėl tolimesnio gimdymo eigos kitas, po jo pamainos mane "perėmęs" gydytojas, galų gale asistavo mane operavusiam gydytojui per neplaninį CP.
  Buvau išgulėjusi visą naktį su nubėgusiais vandenimis praktiškai be jokios gimdymo veiklos, kai atėjo pamainą iš naktinio gydytojo perėmęs gydytojas Mileris, iškart nustatė kodėl man gimdymo veikla nevyksta ir tai išsprendė. Iškilus abejonei, iškart kvietėsi skyriaus vedėją, kuris tik patvirtino, kad Mileris teisus. Kai paprašiau nuskausminimo, pats tuo rūpinosi, nors akušerė buvo pasakiusi, kad pasirūpins, skambino kelis kartus anesteziologams, kad paskubėtų (bent jau taip anesteziologė sakė:)). Nedarė jokių nereikalingų ir skubotų sprendimų, bent jau man taip atrodė. Vaikutis gimė sveikas, aš irgi sveika po 20 valandų gimdymo ir neplaninio CP. Buvo užsukęs po operacijos pasižiūrėti, ar viskas gerai. Matau nemažai komentarų dėl jo bendravimo - sutinku, bendravimas gal kiek specifinis, tačiau kam kas yra svarbiau...Man svarbu, kad gydytojas būtų profesionalus, beto jo bendravimas su manimi nebuvo toks, dėl kurio skųsčiausi. Taip kad drąsiai galiu rekomenduoti šį gydytoją. O tos moterys, kurioms reikia švelnesnio žodžio ir daugiau dėmesio - rekomenduoju Kęstutį Šklėrių - jis mane prižiūrėjo po Milerio iki sprendimo daryti CP ir jie abu darė operaciją.

 5. Maljork prieš 2 m.

  Tikrai nuostabus, profesionalus gydytojas. Mano gimdymas buvo sudetingas labai, jis viska profesionaliai ir laiku atliko. Savo srities specialistas.