Peršina-Žymantienė Ieva

Įstaigos, kuriose dirba:
Šiauliu apsk.ligoninė, Moters ir vaiko klinika (akušerijos ir ginekologijos sk.)
Architektų g. 77, LT- 78170, Šiauliai
Skyrius: Ginekologijos skyrius

Atsiliepimai

 1. Apchy
  Apchy prieš 5 mėn.

  Ačiū

 2. agnirenn
  agnirenn prieš 1 mėn.

  Sveikos, kurios lankėtės nėštumo metu ar ilgiau lankotės pas šią gydytoją, sakykite, ar ten visada tokios eilės pas ją? Kai buvau pirmą kartą tai žmonių nebuvo gydytoja skyrė daug dėmesio, buvau maloniai nustebinta ir patenkinta, tad nusprendžiau pas ją ir toliau lankytis. Bet vat antrą kartą nusivyliau, daug žmonių, viskas paskubomis, kažkaip nelabai patiko, o juk norisi, kad viską atidžiai pažiūrėtų. Laukiu atsakymų.

 3. User has not uploaded an avatar
  daiv_spa prieš 1 mėn.

  Na yra tekę kokį kartelį ilgiau palaukti, bet šiaip visada viskas gerai būdavo. Gal tiesiog kažkuri mamytė ilgiau užtruko ir eilė susidarė.

 4. akwarele prieš 1 mėn.

  agnirenn parašė:
  Sveikos, kurios lankėtės nėštumo metu ar ilgiau lankotės pas šią gydytoją, sakykite, ar ten visada tokios eilės pas ją? Kai buvau pirmą kartą tai žmonių nebuvo gydy…

  Lankiausi visa nestuma, esu labai patenkinta super gydytoja, viska kruopsciai apziuri. O del eiliu tai budavo ivairiai, vienu kartu tekdavo palaukti, kitu kartu be eiliu iskart atejus eidavau i kabineta

 5. juvelyre
  juvelyre prieš 1 mėn.

  Lankiausi viso nėštumo metu. Labai atsakingai visada paziuredavo, į visus klausimus atsakydavo. Yra tekę kartą palaukti, nes ji turėjo operacija, ir užtruko ilgiau, tad automatiškai ir vėlavo i privatu kabinetą. Bet viskas suprantama. Jei bus antras nėštumas irgi eisiu pas ją, net neabejoju. Susimoki, bet ir su noru eini, ne taip, kaip pas kai kurias kitas.