Podkopajev Aleksej

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio ligoninė)
Antakalnio g. 57, LT-10207, Vilnius
Skyrius: 1-as gimdymo skyrius

Atsiliepimai

 1. Kriste13
  Kriste13 prieš 5 mėn.

  Crassuole parašė:
  Ne viskas su juo gerai, tikrai. Dar ir dabar praejus 7 men as negaliu ramiai galvot apie tai kaip jis elgesi. Ir mano atveju tikrai ne kazkokiu jo juoku nesupratima…

  O kaip jis su jumis elgesi?

 2. Crassuole
  Crassuole prieš 5 mėn.

  Kriste13 parašė:
  O kaip jis su jumis elgesi?

  As jau esu parasius trumpa atsiliepima o zinot cia reiktu pasakoti nuo pradziu kaip viskas buvo. O istorija ilga..esme turbut tik ta kad viskas baigesi cezariu atejus kitai pamainai nes nors saremiai ir vyko atsidarymas buvo labai letas. Skausmai prasidejo 17 val vakaro tada jau buvau paguldyta palatoj o pagimdziau su cp kita ryta 11:42. Vandenys buvo zali tai aciu D.kad tiek pragulejus viskas vaikuciui buvo gerai. Bendravo jis labai nemaloniai, kai sakiau kad skauda labai tai jis atsove o ka man daryt kad jum skauda, pasisaipe kad slapimo nuo vandenu neskiriu, paklausus ar turi buti taip ilgai sake ko tu cia tikiesi, ponia, kad pirma gimdai ir cia tau gelytes bus - nu cia tik dalis is jo fraziu pasakytu man. Ir vis tas kreipinys ponia, ponia ka jus suprantat. Taip nieko as nesuprantu kaip gali gydytojas taip bendraut su gimdancia moterim. O jei nekalbant apie bendravima jus giriat kad kaip gydytojas jis profesionalus bet mano atveju as tuo abejoju. Apie 22 val kai vel ejau akuseres ieskot nes labai vemiau ir skausmas dares nepakeliamas jis liepe man suleist raminanciu kad as uzmigciau ir pamiegociau nes anot jo nieko cia neatsidare, tegul ji pailsi. Nuo tu raminanciu as tik apdujus pasijauciau ir manot pamiegojau? Valytoja lyg iki 23 h vis ten smezavo tai ji vis klausia manes kodel jus ne gimdykloj? Jetus is kur as galiu zinot..jam atrode kad as turiu miegot. O juk raminantys vaistai visas tavo kuno sistemas nujautrina, kas pasakys kad tai nepablogino atsidarymo ir pan. Ai zinokit, negaliu as apie si gydytoja pasakyti nieko gero nors tikrai labai noreciau kad patirtis butu buvus kitokia.

 3. Džozikas
  Džozikas prieš 5 mėn.

  Gal tai ir kompetentingas gydytojas, galbūt geras specialistas ir savo sritį išmano. Bet su bendravimu jam ne kaip sekasi. Man atvykus gimdyti net nesiteikė prisistatyti, kad jis bus mano gydytojas, susipratau tik pati iš jo aukšto bendravimo. Jam sunkiai sekasi susikalbėti lietuviškai ir išsamiai išaiškinti problemas susijusias su pacientu. Į klausimus vangiai atsakė, gal ir čia kaltas kalbos barjeras. Bendrauja grubiai ir nemandagiai. 

 4. User has not uploaded an avatar
  Ieva Pieva Ieva prieš 2 sav.

  Labai nemalonus gydytojas. Kaip supratau is komentaru su metais vyras aštrėja.
  Nekalbu apie jo kompetencija,nes pasikeite pamaina ir neteko pas ji gimdyti (aciu Dievui). Jausmas buvo-lyg prašyčiau jo išmaldos..
  NEREKOMENDUOJU -juk gimdyt vaziuojam, o ne greit sutarties pasirasyt..

 5. MIKA31
  MIKA31 prieš 52 min.

  Kaip specialistas jis yra lb geras ir tikrai žinantis ką daro o su bendravimų gal ji yra labiau uždaras bet čia manau netaip svarbu nes svarbiausia kad vaikeliai sveiki gimsta , o kas iš tu daktarų kurie šypsosi malonia ,šiltai bendrauja o kai buna kažkas nepagal planą pasimeta , bet kiek žmonių tiek ir nuomonių.