Podkopajev Aleksej

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio ligoninė)
Antakalnio g. 57, LT-10207, Vilnius
Skyrius: 1-as gimdymo skyrius

Atsiliepimai

1. Jolanta_ort
    Jolanta_ort prieš 9 mėn.

Gimdžiau pas šį gydytoją. Patirtis puiki. Gydytojas profesionalus, konkretus. Prisiskaičius buvau komentarų apie jį ir tikrai bijojau pakliūti į jo pamainą. Bet būna tokių sutapimų gyvenime, kad ko bijai, tą ir gauni. Esu labai patenkinta gimdymo metu padarytais sprendimais ir duotais patarimais. Gimdydama plyšau ir kirpo, sugijau labai greitai ir gerai. Žodžiu, mažybiniais žodeliais nevadina, neglosto, bet labai orientuojasi į kūdikio būklę ir sklandų gimdymą. Apie kyšio davimą net negalvojome. Nes ir taip gavome geriausią priežiūrą.

2. Toresda
    Toresda prieš 4 mėn.

vaziavau i priemimq del gimdos susitraukimu... pirmas nestumas, niekas neaisku, papuoliau pas sita hama jokios
    apziuros tik pirstus pakaisiojo ir replika- neaisku gal ir uzdaras, bet nezinau koks buvo". kosmaras ne gydytojas, o antzmogis, idomu ar galima koki skunda parasyti, jokios apziuros ir pagalbos , kam jis dirba jeigu jam nusispjauti ant pacientu

3. aquabona
    aquabona prieš 4 mėn.

Buvau apie jį prisiskaičius visokio siaubo ir tikrai galvojau siaubūnas. Bet papuoliau pas jį į apžiūrą nėštumo metu, kai atsiuntė į ligoninę, pasirodė gan normalus. Ir jau laukiant skatinimo per jo pamainą teko susidurti, žmogus kaip žmogus, nebuvo kokių kandžų replikų ar bjauraus bendravimo..

Mongolian spot prieš 3 mėn.

Šis gydytojas priėmė mano gimdymą 2020.02.28. Priekaištų neturiu, viskas trumpai, aiškiai, konkrečiai, rūpestingai, fiziškai po gimdymo taip pat jaučiuosi labai gerai. Gimdymo procesas (vyko be nuskausminimo) taip pat buvo labai autentiška ir gili patirtis. Visgi kulminacija buvo gerokai pagadinta ir čia priekaištų turiu gimdymą priėmusiai akušerei, net nežinau, kas ji tokia, nes atėjo tik į išstūmimą, buvo su kauke. Nukirpo virkštelę jai nenupulsavus, o mums su vyru kaip kokiems kvailiams mestelėjo, kad 'jau nupulsavo'. Nepadėjo vaiko ant pilvo, o ėmė matuoti, sverti, supti į gal dešimt vystyklų. Antakalnio gimdymo namai visuose savo bukletuose rašo, koks svarbus pirmas oda į odą kontaktas, svarbu, kad nupulsuotų virkštelė, be to, buvau ir ekskursijoj pas juos porą savaičių prieš gimdymą - kita akušerė irgi pasakojo, kad būtent taip ir vyksta viskas. Net negalėjau pagalvoti, kad gali būti priešingai! Tikrai žiauriai nuvylė, sukėlė daug streso, iki šiol ašaroju. Ruošiesi tam gimdymui, skaitai, eini į kursus, ekskursijas po gimdyklas, pasitiki medikais - ir še tau kaip durniui šlapiu skuduru. Well done, ponia, tikiuosi, jūs esat savimi labai patenkinta.

5. Magija5
    Magija5 prieš 3 mėn.

Mongolian spot parašė:

Užjaučiu jus dėl tokio siaubingo nusivylimo. Toks vaizdas, kad ne visos akušerės naujus mokymus praeina ir daro viską, kaip prieš 40 metų darydavo. Aš, vietoj jūsų, susirasčiau, kas ten per akušerė buvo ir parašyčiau skundą. Kažkur popieriuose turėtų būti užfiksuota jos pavardė.
    Bet, noriu jus paguosti. Kad ir kaip tie pirmieji momentai šiuo metu jums atrodo svarbūs, su laiku jie nublanksta prieš tai, kad jūs dabar kiekvieną dieną galite savo vaikiuką glausti oda prie odos, bučiuoti, mylėti. Jūsų ryšys su vaiku priklauso ne nuo tų pirmųjų momentų, o nuo meilės vaikui, kantrybės, supratimo, šilumos kuriuos galite jam/jai suteikti šiandien, rytoj, po mėnesio ir visą likusį savo gyvenimą.
    Mano pirmasis gimdymas man buvo siaubinga patirtis. Taipogi lankiau pamokėles ir tikėjausi visai kitokios patirties negu gavau. Bet... dabar jau yra ir antras vaikas. Įsisuki gyvenimo verpetuose ir supranti, kad ne pirmos minutės po gimdymo svarbios, o pati mamystė. Kai esi pervargusi po eilinės nemiegotos nakties, kai vaikas rėkia nesustodamas, o tu nesupranti dėl ko, kai daro viską atvirkščiai nei tu prašai, kaip neprarasti kantrybės ir būti geriausia mama, kokia tuo metu gali būti. Tai yra svarbu.
    Tad, išgyvenkite, išverkite ir judėkite į priekį. Tai tik pradžia nuostabios patirties, kurios metu augs ne tik vaikas, bet ir jūs, kaip mama, kaip moteris, kaip žmogus. O tam nėra jokių ribų ir jokios nesupratingos akušerės čia galios neturi. Viskas jūsų rankose!