Rūta Radavičienė

Įstaigos, kuriose dirba:
Krikščioniškieji gimdymo namai (Respublikinės Kauno ligoninės klinika)
Miško g. 27, LT-44313, Kaunas
Skyrius: Gimdymo skyrius

Atsiliepimai

 1. User has not uploaded an avatar
  Majamajyte prieš 2 m.

  Lankiausi pas šią nekompetentingą ginekologę visą nėštumo laikotarpį. Kas mėnesį žiūrėjo echoskopu, buvo maloni, šypsojosi...sakė, kad viskas tvarkoje, jokių nukrypimų ar grėsmių. Ačiū Dievui, kad gimdžiau ne pas ją ir nuvykome į klinikas. Pagimdžius vaiką, sužinojau, kad jis gimė turėdamas įgimtą pilvo sienos išvaržą, šalia virkštelės išeina į įšorę žarnų kilpos. Klinikų gydytojai pasakė, kad nepastebėti tokios anomalijos per echoskopą buvo neįmanoma. Eigos nėštumo, žinoma, ji negalėjo pakeisti, tačiau turėjo matyti apsigimimą, nukreipti pas atitinkamus gydytojus, turėjo būti numatytas planinis gimdymas, kurio metu privalėjo būti atliktas cezaris, nes pačiai gimdyti buvo didelė rizika abiem, turėjo būti paruošta operacinė kūdikiui iš karto jam gimus.
  Apgailėtina, kad sužinojusi radavičienė apie apsigimimą, sugebėjo tik išlementi, kad vaikas buvo sveikas visą nėštumo laikotarpį ir begimdant kūdikiui šalia virkštelės išlindo storasis, plonasis žarnynas. Jos aplaidumas vos nepražudė. Vaikas liko gyvas tik klinikos gydytojų ir Dievo dėka.
  Niekam nelinkiu susidurti su nėštumo ar kūdikio patalogijomis.

 2. Pūkis Baisulis
  Pūkis Baisulis prieš 2 m.

  Majamajyte parašė:
  Lankiausi pas sia nekompetentinga ginekologe visa nestumo laikotarpi. Kas menesi sistemingai ziurejo echoskopu, buvo maloni, sypsojosi...sake, kad viskas tvarkoje, …

  Smagu, kad jaučiaute pareigą gąsdinti besilaukiančias moteris, kurios lankosi pas šią gydytoją. Labai gaila, kad jums taip nutiko, bet džiugu, kad viskas galiausiai baigėsi sėkmingai. Bet turbūt suprantate, kad jūsų atvejis gana retas, ir nebūtinai jūsų patirtis turi būti kitų moterų patirtimi. O nešiojamos nuoskaudos gadina reikalus daugiausiai tam, kuris tos nuoskaudos atsikratyti negali.

 3. User has not uploaded an avatar
  Majamajyte prieš 2 m.

  Jeigu atidziau butumete perskaiciusi, atkreiptumete demesi, kad niekam nelinkiu susidurti su patalogijomis. Pareigos gasdinti, kaip Jus issireiskete, neturiu ir nevykdau. Tokiu minciu kaip Jums man nekilo. Parasiau atsiliepima apie sia nekompetentinga ginekologe su kuria teko susidurti. O toliau, visu musu teise ir pasirinkimas pas ka lankytis.

 4. Margarita.
  Margarita. prieš 2 m.

  Jus prisiregistravote sitame forume vien tam, kad pavaryt ant gydytojos?

 5. User has not uploaded an avatar
  Majamajyte prieš 2 m.

  Margarita. parašė:
  Jus prisiregistravote sitame forume vien tam, kad pavaryt ant gydytojos?

  Perskaitykite dar kartą šio forumo temą, kurią komentuojate, gal nekils toks klausimas Ir pataisysiu Jus, parašiau savo nuomonę.