Rakšnienė Sonata

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus miesto klinikinė ligoninė (Antakalnio ligoninė)
Antakalnio g. 57, LT-10207, Vilnius
Skyrius: Akušerijos patologijos skyrius

Atsiliepimai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 2 m.

  uogaite parašė:
  Pritariu, priziurejo nestuma, gimdziau pas ja. Nuostabi kaip specialiste ir zmogus.

  O dar ir grazi moteris!

 2. granta
  granta prieš 2 m.

  -meskute- parašė:
  O dar ir grazi moteris!

  Tikrai taip

 3. User has not uploaded an avatar
  abudrute prieš 1 m.

  Pas šią gydytoją patekau sunkiausiu man metu dėl gręsiančio, vos tik pabendravus su šia gydytoja pajutau ramybę ir visišką pasitikėjimą ja. Gydytoja labai atsakinga ir švelni, konkreti. Sutarėm, kad draugausim iki galo. ?

 4. User has not uploaded an avatar
  Mrs. Fairy-tale prieš 3 sav.

  Sveikos,

  Matau, seniai kalbėta apie šią daktarę Norėjau pasiteirauti, ar yra neseniai pas ją gimdžiusių mamyčių? Pati lankausi pas ją, prižiūri mano nėštumą, esu patenkinta jos priežiūra, todėl galvoju tartis ir dėl gimdymo. Domina, kaip jums sekėsi su jos pagalba gimdyti? Kaip atsiskaitėt su ja? Kokios kainos dabar...? Žodžiu, pasidalinkit visa savo patirtimi, kas susiję su šia daktare. Terminas jau po mėnesio, tai svarbi bet kokia info. Ačiū iš anksto, mamulės! ;)

 5. User has not uploaded an avatar
  abudrute prieš 2 sav.

  Aš gimdziau prieš metus. Taremes taip, kad jei nebus atostogos gimdymo metu, tai gimdysiu pas Ją. Gimdymas buvo sklandus, be jokios įtampos. Norėjau epiduro, pakvietė anesteziologe. Šiaip didįjį darbą atlieka akušerė, kuri buvo taip pat labai šauni, bet pačiai buvo daug ramiau kai gydytoją pažįsti. Visą laiką kol buvom ligoninėje lankė mus su vaiku po kelis kart į dieną. Patys geriausi žodžiai apie šią gydytoją. 😊