Širšinaitienė Linda

Įstaigos, kuriose dirba:
Vilniaus gimdymo namai
Tyzenhauzų g. 18A, LT-02106, Vilnius
Užimamos pareigos: Akušerė ginekologė

Atsiliepimai

 1. User has not uploaded an avatar
  Emilija9 prieš 1 m.

  Ausryte47 parašė:
  As taip pat gimdziau su ja susitarus😊 nuostabi gydytoja!!! Kadangi truputi buvo sudetingas gimdymas, tai mane kirpo. Bet kas keisciausia jokio skausmo po to nejutau…

  Lanketes pas ja pasilaiciuose ar vgn?

 2. User has not uploaded an avatar
  Amazke prieš 1 m.

  Vgn

 3. User has not uploaded an avatar
  Egle6 prieš 1 m.

  grazinaaa parašė:
  Sveikos, ar rimtai dabar viskas mokama oficialiai? Ar turi sumokėti oficialia ir dar turi ,,atsidėkoti,, ? Gal yra mamyčiu neseniai pagimdžiusiu, kurios galėtu pako…

  Na taip,yra oficialus kainorastis,bet jus pagalvokit,kiek tam gydytojui atitenka is tu 200 jusu imoketu pinigu..ar jam tikrai verta del to vaziuoti pas jus po naktines pamainos jau kazin kiek gimdymu priemus?..gal jis tiesiog geriau issimiegos ir su seima pabus. Esu kalbejus neoficialioj aplinkoj su keliais gydytojais. Jie labai bijo dabar imti pavadinkim tas "padekas".bet tai atitinkanti ju darba ir valandas praleistas su jumis suma.kai tarsites,nebijokit konkreciai zmogui pasakyt,kad "viska suprantat ir atsidekosit".tada visiem bus aisku,kas ko nori ir ka gaus.

 4. User has not uploaded an avatar
  Lunnaja_lilija prieš 5 mėn.

  Mergaites help ! noriu gimdyti pas Linda , kada geriau ateiti pas ji ? Dabar kol kad 15 savaičių , lankiausi paprastoj poliklinikoj .

 5. User has not uploaded an avatar
  jaglia prieš 5 mėn.

  Lunnaja_lilija parašė:
  Mergaites help ! noriu gimdyti pas Linda , kada geriau ateiti pas ji ? Dabar kol kad 15 savaičių , lankiausi paprastoj poliklinikoj .

  Aš pas Lindą visą laiką lankiaus, tai negaliu pasakyti. Bandyčiau jau dabar jūsų vietoj ir kad visą nėštumą stebėtų, ne tik dėl gimdymo tartis. Bent man taip logiškiau, kai gydytojas stebi nėštumą ir tada su tuo pat gimdyti. Žinos ir ar vaikutis smulkus, ar stambus, kokia jūsų sveikata, kaip viskas ėjos.