Staniulevičienė Violeta

Atsiliepimai

 1. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 4 m.

  o as pacius blogiausius atsiliepimus turiu. Grubi, storzieve sena boba,
  ir tikra sadiste

 2. leiliukas
  leiliukas prieš 4 m.

  parašė:
  o as pacius blogiausius atsiliepimus turiu. Grubi, storzieve sena boba,
  ir tikra sadiste

  Na iš jūsų žodyno sprendžiat, su tokio intelekto žmogumi, matyt, kitaip nelabai ir išėjo

 3. Stellita
  Stellita prieš 3 m.

  Neseniai pas ją gimdžiau. Labai rekomenduoju

 4. Julijuu
  Julijuu prieš 2 m.

  Pirmas gimdymas, atsiliepimai blogi, nerekomenduoju. Arogantiška, daug įsikišimo-skatinimo pagimdyti, labai matyt skubėjo, kaip kažkuri jau ir rašė. Savo įsikišimu(ne vienu, rankomis) sukėlė labai daug skausmo (buvau apsiskaičiusi nemažai, bet apie tokį scenarijų negirdėjus), tiesa sakė, noriu, kad greičiau pagimdytum. Kaip ir kada stumti sužinojau tik atėjus gydytojai, kurios pati paklausti dar sugebėjau, po to jau ištūmiau labai greitai. Bet deja plyšau, gijau labai ilgai po to. Skatino, ką sužinojau tik išrašą paskaičius(o galvojau, kad paprasta lašinė įvesta), su gydytoju buvo kalbėta, kad skatins jeigu reikės, po vandenų nuleidimo, jei kaklelis nesivers, tačiau eigoje informuos, tai visumoj nuo sąremių pradžios pagimdžiau greitai, maždaug per 5 valandas (o atvykau be veiklos). Labiausiai apmaudu, kad tai pirmas gimdymas, kuris įvarė traumą... Tiesa, epidūro nedavė, ne kartą prašiau, tai pavyko gauti tik kažkokių narkotikų, kurie galvą svaigino, o ne skausmą mažino

 5. Denna
  Denna prieš 8 mėn.

  Trečias mano gimdymas. Violetą pasirinkau pagal rekomendacijas, iki gimdymo buvom susitikę ne kartą. Man pačiai buvo svarbus kuo mažiau įsikišimo turintis gimdymas, kad su manim esantis žmogus kalbėtis ir aiškintų, kas vyksta, kodėl siūloma daryti vieną ar kitą. Ir tikrai iki pačio gimdymo, paskutines kelias savaites priežiūra patiko: vis domėjosi, kaip man sekasi, kai paruošiamieji labai supanašėjo su tikrais sąrėmiais, ji padrąsino dar neskubėti, kad nereikėtų bereikalingai skatinti ir buvo teisi, nes nusilpo jie ir dingo. Ramiai reagavo, kad kaklelis jau buvo prasivėręs 3-4cm vos ne savaitę, neskatino žūtbūt pradėti gimdymą. Membranų atskyrimą irgi tik su mano sutikimu darė ir nor buvo tikra, kad iškart veikla užsikurs, pasiūlė eiti su pasivaikščioti su vyru ir tada žiūrėti. Tai prieš sūnaus gimimą dar turėjome ir pasimatymą.

  Bet turiu sutikti, kad pačio gimdymo metu ji gali būti labai tiesmuka ir netgi grubi kažkiek. Mums tas labai pasijautė, kai vienu metu nukrito tonai leliuko, paskui atsistatė, bet jau labai kitaip į viską reagavo akušerė. Irgi buvo jausmas, kad nori paskubinti. Ir man turbūt apmaudžiausia, jog nors ir gerų norų vedama, ji daug ką darė grubiai, tiesa, mano sutikimą pačioms procedūroms turėdama. Grynai iš savo pusės, esu tikra, kad tikrai įmanoma tą patį daryti ir visai kitaip bendraujant.

  Po gimdymo Violeta irgi teiravosi mūsų savijautos, turbūt susitiksime dar kartą, tai kyla noras prakalbėti su ja šitą patirtį.