Staniulevičienė Violeta

Atsiliepimai

 1. Ailin
  Ailin prieš 1 m.


  Visai neseniai gimdžiau savo pupa pas Violeta Staniulevičienę, esu labai ja patenkinta, jos priežiūra neštumo metu ir gimdyme. Kaip ir kita mamytė minėjo, ,, žmogus, galintis ir pajuokauti, ir nuraminti, ir "suimti į rankas.
  Visada atsakinėjo į klausimus, paaiškindama kas kaip .. Esu labai ja patenkinta . Rekomenduoju- būsite saugi jus ir jūsų vaikelis .
  Dėkoju už kantrybę ir saugų dukrelės atėjimą į šį pasaulį.

 2. User has not uploaded an avatar
  R.Ma prieš 1 m.

  Abu savo vaikus gimdžiau pas ją. Rekomendavau ne vienai savo draugei, gimdžiusios - liko patenkintos. Drąsiai rekomenduoju.

 3. User has not uploaded an avatar
  Pilietė prieš 6 mėn.

  Neseniai gimdžiau savo pirmagimę su Violetos pagalba . Patys geriausi žodžiai apie sia puikia moterį ,savo srities profesionale ! Kai reikia kalba trumpai ir konkrečiai ,moka ir pajuokauti ,labai aiskiai atsako i visus klausimus. O pats gimdymas buvo sklandus , ir tikrai tikiu ,kad gera jo baigtis buvo ir jos darbo rezultatas . Išvengem išoriniu plysimu , o kelis vidinius siuvo taip kruopščiai ,kad galvojau plastine operacija man ten daro labai padėjo tikrai , moralinis palaikymas didelis- tie paskatinimai stūmimo metu , pagyrimai ir pan labai motyvavo ! As tikrai patenkinta !!!

 4. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 6 mėn.

  o as pacius blogiausius atsiliepimus turiu. Grubi, storzieve sena boba,
  ir tikra sadiste

 5. leiliukas
  leiliukas prieš 6 mėn.

  parašė:
  o as pacius blogiausius atsiliepimus turiu. Grubi, storzieve sena boba,
  ir tikra sadiste

  Na iš jūsų žodyno sprendžiat, su tokio intelekto žmogumi, matyt, kitaip nelabai ir išėjo

Reklama: