Staniulevičienė Violeta

Atsiliepimai

 1. User has not uploaded an avatar
  japoniska prieš 1 m.

  Aš taip pat gimdžiau su šios akušerės pagalba ir likau ja sužavėta - rami, taktiška, kantri savo srities specialistė. Nepaisant to, jog vaikelis gimė pakankamai didelis, aš, dėka jos, išvengiau gimdymo traumų: galėjau po gimdymo ir sėdėti, ir lengvai vaikščioti, pasirūpinti savimi ir kūdikėliu. Gimdymo metu akušerė "nelinto į akis", tačiau noriai ir išsamiai atsakydavo į visus su gimdymo eiga susijusius klausimus, nesuprantu, kiek kantrybės turi ta moteris, rodos jos visiškai neerzino mano isterijos iš serijos "tuoj mirsiu iš skausmo", "kiek man čia liko kankintis", "aš jau vis tiek stumsiu" ir t.t. Ji ramiu, be pykčių, be pašaipos tonu mane nuramindavo, kad iš skausmo nei viena nenumirė, ir net leido stumti, jei tikrai noriu susiplėšyti gimdos kaklelį Žmogus, galintis ir pajuokauti, ir nuraminti, ir "suimti į rankas", o svarbiausia padrąsinti. Gimdydama jos priežiūroje jaučiausi saugi, aš ja visiškai pasitikėjau. Po gimdymo konsultavo krūtų priežiūros klausimais, pastebėjo ir padėjo užsigydyti spenelius, dalino patarimus dėl korsetų. Nei vieno blogo žodžio apie šią specialistę negalėčiau pasakyti. Tai buvo mano trečiasis gimdymas, ankstesnių gimdymų nei akušerių vardai, nei veidai neįsiminė man.

 2. Snowshoe
  Snowshoe prieš 1 m.

  Tik patys geriausi atsiliepimai apie Violeta. Pirmas gimdymas, 3val ir jau laikiau leliuka, ir tik jos deka, nes akusere tikra profesionale. Tiesa paprasius epiduro tik nusijuoke, sako nesvaistom laiko tai gavau "sampaniuko" dukart ir deja labai nepatikus mano organizmui-baisiai supykino..... buvau skaiciusi, kad pries gimdyma is vakaro pas ja nueini ir jau kita dien supuoji leliuka.. nuejau diena pries vizitui, ji kazka ikijusi du pirstus pasukinejo, ir jau ryte sedejau priimamajame, 14h pagimdziau aciu Violeta!!!!!! Ir antra gimdysiu tik pas jus

 3. leiliukas
  leiliukas prieš 1 m.

  Gal kuri atskleisite,kiek atsidėkojote akušerei?Gydytojai,jei nesitarėt,nieko nedavėt?

 4. Ailin
  Ailin prieš 8 mėn.


  Visai neseniai gimdžiau savo pupa pas Violeta Staniulevičienę, esu labai ja patenkinta, jos priežiūra neštumo metu ir gimdyme. Kaip ir kita mamytė minėjo, ,, žmogus, galintis ir pajuokauti, ir nuraminti, ir "suimti į rankas.
  Visada atsakinėjo į klausimus, paaiškindama kas kaip .. Esu labai ja patenkinta . Rekomenduoju- būsite saugi jus ir jūsų vaikelis .
  Dėkoju už kantrybę ir saugų dukrelės atėjimą į šį pasaulį.

 5. User has not uploaded an avatar
  R.Ma prieš 5 mėn.

  Abu savo vaikus gimdžiau pas ją. Rekomendavau ne vienai savo draugei, gimdžiusios - liko patenkintos. Drąsiai rekomenduoju.