Šuklys Vladas

Įstaigos, kuriose dirba:
Šiauliu apsk.ligoninė, Moters ir vaiko klinika (akušerijos ir ginekologijos sk.)
Architektų g. 77, LT- 78170, Šiauliai
Skyrius: Ginekologijos skyrius

Atsiliepimai

 1. pilkaake
  pilkaake prieš 5 m.

  Siaubas, o ne gydytojas! Atvaziavau i priimamaji su saremiais kas 3min. Vandenys tekete tekejo. Ateina Suklys, sako ko cia atvaziavai, negimdai. Sesute primamajam pakriko, sako saremiai, vandenys! Kol lipau ant kedes, rodziau kad vandenys bega, tas net neatsisuko sako niekas nebega. Per apziura maniau isskrisiu. Liepe vaziuot namo, o sesutem pabare, kad ji kviestu kai gimdyve atvaziuos, o ne ta kur judesiu nuo saremiu neskiria (o man saremiai jau 9val tesesi). Sesutes pagriebe tepineli ir staigiai tyrimam kad vandenys. Pacios i gimdykla nusiunte mane. Gimdykloj 3 seseles ir akusere tik guode, kad uz 3val jo pamaina baigias. Atejo 1 kart, vel isdraske, nusijuoke kad nu gal per para isstenesiu. Lauk tokius daktarus!

 2. Kilki
  Kilki prieš 5 m.

  Kiek esu susidūrusi su žmonėmis, ta jis mano pats nežmogiškiausias sutiktas žmogus, net nenoriu prisiminti.... o už kelių dienų gimdyti, tai tikiuos, kad bus bet kuris gydytojas, tik ne jis!!!

 3. natukas.
  natukas. prieš 5 m.

  O tai kur tokie daktarai?

 4. Mamasyta
  Mamasyta prieš 3 m.

  Nupezes nupezes jau diedas

 5. User has not uploaded an avatar
  Monnit prieš 1 m.

  Teko prie jo gimdyti,su manimi elgesi labai žmogiškai,maloniai bendravo,labai padėjo ir palaikė psichologiškai,davė aiškius ir konkrečius nurodymus, nesprendė vienas,pasikvietė dar viena specialistą į pagalba