Nijolė Toleikienė

Įstaigos, kuriose dirba:
Krikščioniškieji gimdymo namai (Respublikinės Kauno ligoninės klinika)
Miško g. 27, LT-44313, Kaunas
Skyrius: Gimdymo skyrius

Atsiliepimai

 1. simi
  simi prieš 2 m.

  As ir lankiaus pas sia gydytoja, nes ji dirba seimos klinikoje, kur as prisirasius. Siaip maloni moteris, svelni. Man nepatiko, kad 12 sav.nedare echo kad sprando raukslyte paziuretu, nes jau buvau darius echo nestumo apie 5 ir 7 sav, ale bus perdaug...bet man tai atrode lb svarbu, tai pasidariau echo motina ir vaikas. Va ten lb fainas ginekologas Zeba dirba. Gimdziau klinikose, nes mums atrode, kad klinikose patikimiausia. Toleikienei lb simboliska dovanele nunesiau tik po gimdymo, kai i apziura nuejau. Nezinau ar gimdyciau pas ja. Bet siaip nestumo sekimui manau viskas ok.

 2. dentisss
  dentisss prieš 2 m.

  Aš irgi jos prašiau, kad 12 savaitę pamatuotų sprando raukšlę, bet ji labai pasimetė ir parašė siuntimą į Kauno klinikas. Susidarė toks įspūdis, kad Toleikienė nenusimano apie tokius dalykus arba savimi nepasitiki. Klinikose patekau pas T.Biržietį, tai jis buvo labai nustebęs, kodėl Toleikienė pati nedaro tyrimų ir dar reikia pacientui pačiam prašyti. Gerai, kad aš pati pasidomėjau, kokius tyrimus reikia atlikti nėštumo metu. Man susidarė toks įspūdis, kad nėštumo sekimui ji tinkama tik tuomet, kai su nėštumu viskas ok. Bet jei ką rimčiau reikia ištirti, tai ji gali ir pražiūrėti. Tas Toleikienės meilumas ir švelnumas dažnai ir užburia pacientes, ir tada atrodo kad ji jau labai patikima specialistė. Ji labiau tiktų dirbti psichologe, o ne ginekologe. Bijočiau prie jos gimdyti.

 3. simi
  simi prieš 2 m.

  dentisss parašė:
  Aš irgi jos prašiau, kad 12 savaitę pamatuotų sprando raukšlę, bet ji labai pasimetė ir parašė siuntimą į Kauno klinikas. Susidarė toks įspūdis, kad Toleikienė nenu…

  Iš dalies sutinku. Man kartais būdavo nerimo, kad nepražiūrėtų... paskaitydavau kaip kitom pilvas kietėja ar kaklelis atsidaręs per anskti... kaklelį man pažiūrėjo tik klinikose, jau kai pradelstas gimdymo terminas buvo. Su mano nestumu kaip ir viskas tvarkoj buvo, bet jei kokios komplikacijos tai dabar galvoju, ar nebūtų pražiūrėję...

 4. Evelina0
  Evelina0 prieš 1 m.

  Ačiū !!! Kad buvo gimdymo metu maloni Švelni!!!! Man labai patiko , Miniu tik geru !!!

 5. MonikaSP prieš 1 m.

  Aš gimdžiau pas šią gydytoją. Labai maloni, rūpestinga, patys geriausi atsiliepimai! Ir visą tą nuostabią priežiūrą gavau be jokių kyšių! Labai, labai ačiū šiai moteriai, kad man padėjo pagimdyti natūraliai ir sveiką vaikutį.