Uselienė Rima

Įstaigos, kuriose dirba:
Rokiškio rajono ligoninė
V. Lašo g. 3, LT-42106, Rokiškis

Atsiliepimai

 1. detta
  detta prieš 8 m.

  Super daktare!!!!!!!!Rupestinga,nuosirdi ir visada pasiaukojanti!!!!!!!!!!

 2. reniukas
  reniukas prieš 8 m.

  taip, tikrai gera gydytoja !!!!!!!!!!! aš pas su pirmu lelium ir su antru lelium lankiausi, ir neturiu nė vieno blogo žodžio apie ją. antrąjį lelių prie jos dar ir gimdžiau, ir galiu tik pasidžiaugti, nes ji tikrai šauni gydytoja. specialistė !!!!

 3. DewL
  DewL prieš 6 m.

  O cia kita nuomone...vakar buvau pasiutusi nuo tokio daktares priemimo, bet nesugalvoju, ka pakeisti... Atejau, tai burbejo, kaip ji blogai jauciasi, klause kokiu klausimu... ?!!!!!!!! Kai per pilva jau pati batu neapsiaunu!!! Pasakiau kad laukiuosi, kaip beprote eme spiegti kaip šaunu, kaip ji mane sveikina... as tik atsitraukiau atgal ir akis išpuciau... paskui liepe rengtis, kad padarys tepineli.... ???? kam??? nesugalvojau... tada paliko mane guleti toje kedeje , ji keistai suformuota, kad guli praktiskai zemyn galva... paprasiau kad padetu atsikelti ... tada dave siuntima kraujui, slapimui, ir siuntima pas šeimos gydytoja, nu ir telefona, kad registruociausi pas echoskopija. Ir pasake, kad kadangi jau ne pirmas nestumas - tikisi kad jokiu klausimu neturiu.... norejosi sakyti tik pyp.... ir be abejo patikinau kad neturiu klausimu... ir vis kartojo kaip ji blogai jauciasi.... dar paklause ar dirbu pagal darbo sutarti.. pasakiau kad dirbu individualiai... o ji pasake kad mano pasalpa bus APGAILETINO dydzio.... kelis syk pakartojo.. ...paklausiau ar neišduos man „Nėščiosios kortelės“ (forma F113/a), tai pasakė, kad jai ji nereikalinga, ir tikrai jos neišduos... as vel tik akimis klapt klapt.... ir atsisveikinau.... nei pasvere, nei pamatavo, nei paklause ar lelius juda, apie mane nepaklause NIEKO!!!!!! tiesa, paklause iš kur atvykau... ???? nesuvokiama koks jai skirtumas... Brrrrr... tada namie susiradau ka ji turejo padaryti, www.amberclinic.lt/images/stories/nuotraukos/sam.pdf ir dar labiau susibiesinau.... šeimos gydytoja bandziau už

 4. User has not uploaded an avatar
  neliute1989 prieš 4 m.

  Laukiuosi ne pirmo vaikelio, bet pas ja lankausi pirma karta su siuo nestumu.gal kuriai is mamu teko prasyti siuntimo cp pas ja?