Žmuidzinaitė Jūratė

Įstaigos, kuriose dirba:
Baltijos-Amerikos klinika
Nemenčinės pl. 54a, LT-10103, Vilnius
Vilniaus gimdymo namai
Tyzenhauzų g. 18A, LT-02106, Vilnius
Užimamos pareigos: Akušerė ginekologė

Atsiliepimai

 1. kalipso
  kalipso prieš 5 m.

  Man pas ja teko gimdyti. Šiurkščiai ir gan nemandagiai elgėsi. Norėjau natūraliai be skatinamųjų gimdyti, tai ji pasakė, kad gimdom ne miškuose ir kad gimdymui vadovauja ji, kad kaip pasakys taip ir bus... Nežinau, gal kad aš pirmakartė, taip naglai su manimi kalbėjo. Susidariau įspūdį, kad nenorėjo su manim cackintis, kad tik greičiau atsikratytų. Dar per patį stumimą, stovėdama prie manęs susirašinėjo sms, net garso neišsijungė. Tas labai blaškė. Akušerei liepė kirpti mane, man nežinant, nors sakė, kad jei reiks kirpti pasakys. Žodžiu, antrą kart pas ją tikrai neičiau.

 2. MAŽULIUKAS
  MAŽULIUKAS prieš 5 m.

  Na bet nepadare nieko blogo kaip suprantu? Nenukentejot nei jus, nei vaikelis? ..prieme sprendimus tokius, kokius reikejo ir viskas. Jei gydytoja mato, kad reikia kirpti vadinasi reikia. Paziurekit is kitos puses...gimdymas gi ne charakterio savybems nagrineti skirtas. Svarbiausia tinkami sprendimai tinkamu metu.
  As gimdziau abu pas sia gydytoja, ir trecia gimdyciau pas ja! Man ir jos humoro jausmas patinka, ir darbo metodika beje, per pirma gimdyma mane irgi kirpo, nes reikejo. O per antra nereikejo ir nekirpo. Taigi jei nereikia ir nekerpa, nieko nedaro siaip sau...o ar ispeja...ne taip ir svarbu manau.

 3. kalipso
  kalipso prieš 5 m.

  abu esam sveiki tiesiog papasakojau kokį įspūdį man paliko ši daktarė, pas ją antrą kart gimdyti nenoriu... ir tikrai ne dėl to kad kirpo

 4. Hesh
  Hesh prieš 5 m.

  As irgi gimdziau pas sia gydytoja ir visa nestuma pas ja lankiausi Ji tikrai puikus zmogus, su nuostabiu humoro jausmu, atsakinga ir neskaiciuojanti darbo valandu. Gimdymo metu buvo griezta, nesicackino kaip su vaiku, grieztai sake reikia ir viskas. Liepe daryti viska ka ji sako ir jos KLAUSYTI, tada viskas bus gerai. Deja leliukas uzstrigo, tad kirpo, nors labai prasiau to nedaryti, bet pasirodo viskas buvo blogiau nei maneme, veze jau vakuma, subego pulkas gydytoju, norejo vezti i operacine, bet gydytojos pagalba mano vaikelis gime pats ir sveikas. Po mano gimdymo sesuo lankesi pas ja visa nestuma ir gimde, nes as sia gydytoja labai pasitikejau ir rekomendavau. Seseriai taip pat buvo komplikuotas gimdymas ir gydytoja laiku pasielge taip kaip rekejo, kad ir mama ir maziukas butu sveiki ir gyvi. Tad musu seima tik geruoju gali apie sia gydytoja atsiliepti. Draugaujame su ja iki siol ir kiek artimiau nei tik kaip pacientai Busime jai dekingi visa gyvenima, o kitus musu busimus vaikucius taip pat tikimes, kad priims si gydytoja

 5. Maja.mon
  Maja.mon prieš 2 m.

  Sveikos. Gal yra tokių kas pas šią gydytoją darėsi CP?