Zubruvienė N.

Įstaigos, kuriose dirba:
Kauno klinikos (LSMU ligoninė)
Eivenių g. 2, LT-50009, Kaunas
Skyrius: Nėštumo patologijos sektorius

Atsiliepimai

 1. agniezskaa28
  agniezskaa28 prieš 1 m.

  Dariausi pas ja ja 11-14sav echo ir 18-20. Planuoju registruotis ir 30-32 sav. Esu is kito miesto tai atvaziuoju i Kauno klinikas su siuntimu, bet daktare labai patiko, todel ten ir sugristi noriu .

 2. hailiee
  hailiee prieš 1 m.

  Buvau konsultacijoj, negaliu pasakyti nieko gero. Nemoka normaliai atsakyti į klausimus, gąsdina persileidimais ir ligom, o kai paklausiau ar yra pagrindas įtarti kažką negero sako ne. Žodžiu paklausi klausimo, o gauni nelogiškų gąsdinimų krūvą, o normalaus atsakymo į klausimą nesugeba pasakyt. Labai nerekomenduoju eiti pas ją.

 3. User has not uploaded an avatar
  ausrine.jablonskiene prieš 2 mėn.

  2015m ji prižiurėjo antr nėštumą ir darė cp. Dabar taip pt prižiūri ir ruošiamės plninem cp. Man puiki gyditoja. Paskambinus po darbo valandų mielai konsultuoja or nuramina

 4. Missandei
  Missandei prieš 2 mėn.

  ausrine.jablonskiene parašė:
  2015m ji prižiurėjo antr nėštumą ir darė cp. Dabar taip pt prižiūri ir ruošiamės plninem cp. Man puiki gyditoja. Paskambinus po darbo valandų mielai konsultuoja or …

  Oh jinai mane apgaudinėjo gimdymo metu, kad cp nedaro bet pagimdžiau pati.. labai sunkiai, bet jos dėka abu esam sveiki..

 5. User has not uploaded an avatar
  Vi Vi prieš 2 mėn.

  Nesuvokiu, kaip dar, tokios daktarės gali dirbti, ypač su nestukemis. Prigazdino, primelavo man visko, baisių diagnoziu, net normaliai ne apžiūrėjo. Tik įėjus į kabinetą siūlė brangiausius tyrimus, nors viskas mano vaikeliui buvo puiku. Nelinkiu, tokiu stresų nei vienai, ką išgyvenau, bet nubėgau pas kitą gera specialistė kita diena ir patvirtino, jog viskas yra tiesiog puiku. O ji man jau apie abortus kalbėjo. Bandė išgąsdinti, kad čia kogero taip blogai, jog tyrimas būtent pas ja (privatus) butinas. Bet aš netikėjau, tačiau prisinervavau ne juokais..