Žulpienė Rasa

Įstaigos, kuriose dirba:
Mažeikių ligoninė
Basanavičiaus g. 24, LT-97106, Mažeikiai
Skyrius: Akušerijos -ginekologijos ir neonatologijos skyrius

Atsiliepimai

 1. Molis
  Molis prieš 1 m.

  Bruknė. parašė:
  Gali vaziuot belekoki miesta dabar daug kas siaulius arba telsius renkasi

  Zinoma jei ne vyksta viskas zaibiskai tai turbut taip ir reiks daryti

 2. oodetaa
  oodetaa prieš 1 m.

  Aš abu savo vaikus gimdžiau pas R.Ž. Tik patys geriausi atsiliepimai. Užjaučiu dėl ištikusios nelaimės, bet pas kiekvieną gydytoją būna visko. Ir ne visada gydytojas kaltas. Kartais tiesiog taip nutinka... Linkiu stiprybės 🤗

 3. vikuse1994
  vikuse1994 prieš 1 m.

  As taip pat ja pasipiktinusi. Laukiuosi dar trumpa laika. Savaitgali labai skaudejo sona, paskambinau i priimamaji, kalbejau su Zulpiene. Sakau man skauda, sako isgerk paracetamolio ir gulek. Cia nera ekstrinis variantas, kad vaziuoti i ligonine. Pirmadieni nuvykus i Klaipeda, rado didele cista, kuri betkada galejo trukti jei nebuciau pasisaugojus ir buciau praradus leliuka.. Anksciau tikrai ji buvo gera, maloni. O dabar kazkas pasidare su ja..

 4. Molis
  Molis prieš 1 m.

  Gimdziau prie sitos gyd, tai tik geriausi atsiliepimai... Labai zmogiska, silta ir faina gyd.

 5. User has not uploaded an avatar
  Latentimage prieš 1 m.

  Aš asmeniškai neturiu priekaištų gydytojai, visus neštutumi echo dariausi pas ją, ir vaikelį rodė, buvo maloni, bendravo. Anksčiau esu buvusi pas ją privačiai keletą kartų, tai buvo tokia pat kaip ir lankantis ligoninėje. Labai gaila, kad yra liūdnų istorijų, bet manau, kad kiekvienas gydytojas tokių istorijų turi, tiesiog visada gerai ten kur mūsų nėra.