Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninė

Ligoninės g. 12, LT-62114 Alytus

Telefonai

Tarnybos vadovas 8 (315) 56305
Gydytojai akušeriai ginekologai 8 (315) 56306
Gydytojai neonatologai 8 (315) 56310
Slaugos administratorius 8 (315) 56307

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

 1. User has not uploaded an avatar
  sandraug prieš 3 sav.

  jjoollii86 parašė:
  Nuostabus kolektyvas, palatoj su vyru galima gulėti, dėmesio daug, nes viena gimdyvė tik skyriui, eina, rūpinasi, maistas skanus ir nieko netrūksta!

  Smagu girdėti, kad viskas gerai, artėja jau ir mano diena, tai labai fainai paskaityt gražius atsiliepimus 😊 sveikinimai sulaukus vaikiuko!

 2. jjoollii86
  jjoollii86 prieš 3 sav.

  sandraug parašė:
  Smagu girdėti, kad viskas gerai, artėja jau ir mano diena, tai labai fainai paskaityt gražius atsiliepimus 😊 sveikinimai sulaukus vaikiuko!

  Aš labai patenkinta. Man darė cezariuką, nu pradedant nuo priėmimo slyriaus, baigiant gimdyvių skyrium viskas lb gerai. Keista, kad nks nerašo apie Alytų. Mažai gimdo čia, nes visi lekia į didžiuosius miestus.

 3. v.v.
  v.v. prieš 2 d.

  jjoollii86 parašė:
  Aš labai patenkinta. Man darė cezariuką, nu pradedant nuo priėmimo slyriaus, baigiant gimdyvių skyrium viskas lb gerai. Keista, kad nks nerašo apie Alytų. Mažai gim…

  Mažai gimdo, nes žino, kad negaus epidūrinio nuskausminimo🙂. Ypatingai, jei pvz pirmas gimdymas buvo ilgas, tai antrą renkasi kitą įstaigą, nors priežiūra po gimdymo čia tobula, nepalyginti su KK🙂

 4. ŠurumBurum
  ŠurumBurum prieš 2 d.

  Gimdžiau 4 leliukus. Jei viskas ok ir 5 lelių čia gimdysiu. Nors gyvenu 70 km nuo šios ligoninės. Man čia viskas labai tiko ir patiko.

 5. User has not uploaded an avatar
  sandraug prieš 2 d.

  Neseniai ir aš savo pipirą pagimdžiau, pradėjau su gydytoja Gruodyte, baigiau su gydytoju Gaurilčiku, lyg minėjo, kad jis iš Kauno budėt atvažiuoja. Neturiu jokių nusiskundimų, tiek gydytojai, tiek akušerės max profesionalūs, malonūs ir kantrūs
  Pats gimdymas nebuvo labai lengvas, vaikiukas nenorėjo nusileist į vietą, bet viso profesionalumo dėka neprireikė nei cp (nors jai girdėjau kaip tarpusavyje puse lūpų šnabždėjosi, kad ko gero reikės), nei kirpimo, nei vakuumo, įveikėm sava eiga
  O epidūras man padėjęs nebūtų, kol vėrėsi kaklelis nebuvo tiek baisus skausmas, blogiausia buvo kai jau atisvėrė kiek reikia, o stangintis gana ilgai neleido, kol vaikas neįsistatė.
  Aš galiu tik gražiausiais žodžiais atsiliepti apie Alytaus gimdyklą 💙