Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninė

Ligoninės g. 12, LT-62114 Alytus

Telefonai

Tarnybos vadovas 8 (315) 56305
Gydytojai akušeriai ginekologai 8 (315) 56306
Gydytojai neonatologai 8 (315) 56310
Slaugos administratorius 8 (315) 56307

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

 1. User has not uploaded an avatar
  Rcrj prieš 2 sav.

  ausrapet11 parašė:
  Man rugpjūčio mėnesį darė

  Kai gulejot ligoninej ta pjuvi su tvarsciu nuiminejo ar ne? Nes kiek pasneku tai sako atklijuoja tvarsti pradezinfekuoja ir vel uzklijuoja. Trauke siulus pries vaziuojant namo?

 2. User has not uploaded an avatar
  ausrapet11 prieš 2 sav.

  Rcrj parašė:
  Kai gulejot ligoninej ta pjuvi su tvarsciu nuiminejo ar ne? Nes kiek pasneku tai sako atklijuoja tvarsti pradezinfekuoja ir vel uzklijuoja. Trauke siulus pries vazi…

  Operavo 6 val, o vakare uzklijavo neperšlampama tvarstį. Aš net klausiau gal kokį spec uzklijavo kuris nuima skausmą nes su tvarsčiu galima sakyti nejaučiau skausmo ir jaučiausi saugiai laisvai judejau. Tiksliai nepamenu, bet man rodos niekas bent jau pirmas dienas nelindo prie pjūvio ir nevale. Antradienį operavo, šeštadienį išėmė siūlus, o sekmadienį paleido namo. Po siūlų išėmimo prašiau, kad uzklijuotu vien dėl to, kad pati jausčiausi saugiau nors jos sakė nereikia tvarscio be jo greičiau uzgis. Aš dar ir namuose gal kokia savaite klijuodavausi, kad niekas nesileistų prie rando.

 3. User has not uploaded an avatar
  Rcrj prieš 2 sav.

  ausrapet11 parašė:
  Operavo 6 val, o vakare uzklijavo neperšlampama tvarstį. Aš net klausiau gal kokį spec uzklijavo kuris nuima skausmą nes su tvarsčiu galima sakyti nejaučiau skausmo…

  Pas mane kaip suprantu irgi neperslampamas, bet as tai jauciu ta vieta, siandien jau 5 para, bet dar islipt is lovos, atsistot skauda. Aciu jums, ziuresiu kaip cia man bus kai siulus isims. Namo mane isleis ketvirtadieni.

 4. Burundukėėė prieš 2 sav.

  Rcrj parašė:
  Sveikos, ar yra cia mamyciu kurioms nesenai Alytaus gimdykloje buvo atliktas cp?

  2017 metų. Lapkričio mėnesį man buvo cp.

 5. User has not uploaded an avatar
  anitavaida prieš 4 d.

  Teko atsidurti šios ligoninės akušerijos skyriuje, 36 sav del pilvo skausmu.Priemime dirbusios moterys tikrai buvo labai paprastos ir malonios, punkte dirbančios sesutės/akušerės taip pat, bet tu viskas ir baigėsi.Po 3-4 val palatoje pagaliau mane pasikvietė daktaras, vedejas skyriaus apžiūrai, turėjau vaginalinę apžiurą ultragarsu, komentaras vienas kaklelis ilgas ir niekam nepasiruošęs.Viskas grįžau į palatą gavau skysto pavidalo valerionu lašų ir lašelinę, tai dienai tiek..Taip ir nesupratau nes pilvo skausmai praėjo dar tik nuvykus į ligoninę, vaisiaus judesius jaučiau puikiai..Jokių kitų tyrimų man nebuvo paskirta nei vakar nei šiandien ryte, laukiau gydytojo ilgiausiai.10 ryto man vėl atvažė lašelinę, aš jos atsisakiau nes be jokio paaiškinimo kam man ji skirta tikrai nenorėjau lašintis.Prieš 12 val sulaukiau pono gydytojo.Paklausė kaip jaučiuosi, psakiau jog puikiai ir kad mane išleistų namo nes nežinau priežasties kodėl esu laikoma, tai daktaras tiesiog pasiuto, liepe gultis ant lovos grubiais judeliais apčiuopė vaisiaus padetį, paskui sako o kokių jūs tyrimų norit? Aš sakau bent vaisiaus echo, kraujo ir šlapimo.Jis man atrėžė kad tie tyrimai nieko neparaodys o mane laiko dėl gresiančio persileidimo? Man labai idomu iš ko tai buvo nustatyta kai vienintelis tyrimas buvo gimdos kaklelio echo kuris neparode jokiu indikaciju.manau tokiam žmogui išvis nederetų dirbt.