Kretingos ligoninė

8 (445) 79016, 8 (445) 79040

Akušerijos ir ginekologijos skyrius

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

1. pumpuriukas
    pumpuriukas prieš 2 sav.

Mes pasirinkome Telšius vien dėl Klp GN situacijos vyru atžvilgiu🥵
    Gal kažkuri mamyte pakomentuotu plačiau kokia situacija Kretingoje,dėl Covid-19 te…

Girdejau, kad ne tik gali pasilikt, bet jiem leidziama ir iseit ir grizt nebutina but uzsidarius visa laika o testus daro atvykus abiem

2. Vaitkuviene
    Vaitkuviene prieš 2 sav.

pumpuriukas parašė:

Aciu jums už informacija🤗

3. Vaitkuviene
    Vaitkuviene prieš 2 sav.

Skambinausi į akušerijos skyrių.Vyras gali dalyvauti tik gimdyme,paskui namo.Gali ateiti tik trumpam aplankyti kita diena.Covid19 padaroma abiems atvykus į GN.

4. pumpuriukas
    pumpuriukas prieš 2 sav.

Vaitkuviene parašė:

Bet bent gali ateit aplankyt, o va Klaipedoj visai negali kita diena

Joan prieš 1 sav.

Vaitkuviene parašė:

Gal dabar kasnors pasikeitė, bet gimdžiau prieš tris savaites. Vyras nedalyvavo gimdyme, dėl mūsų abiejų apsisprendimo.. bet iškart po gimdymo vyrui leido atvykti, tą vakarą trumpai, nes iš operacinės mane parvežė tik 23h, bet kitą dieną galėjo vyras atvykti nuo ryto, ir būti kiek norėjo jei tik nevaikšto ten po koridorius ir kitiem netrukdo. Vieną dieną vyras net kelis kartus buvo atvažiavęs ir niekas nieko blogo nepasakė.. man covid testą darė, vyrui ne, kadangi gimdyme nedalyvavo.