Telšių apskrities ligoninė

Telefonai

8-(444) 77021, 8-(444) 77031

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

LinaJ. prieš 2 mėn.

Linusidla parašė:
    Aciu uz atsakyma jums pasiseke. Tikiuosi, kad viska atliko laiku. As gimdziau klp. Man labai velavo salinima, tai veliau krauja perpyle, daug praradau kol velavo…

Oho kaip baisiai. Aš tik pagimdžiau ir iškarto matė kad nesišalina, tai labai greitai viskas vyko, tik vaikutį pabučiavau ir iškarto užmigau.

Linusidla prieš 2 mėn.

LinaJ. parašė:

Man iskart irgi pamate, bet kai reikiamos gydytojos ieskojo valanda ... Teko salinti be nuskausminamuju nes nebegalejo laukti del nukraujavimo.
    Dabar svarstau kur gymdysiu, bet tikriausiai neverta. Jums pasiseke.
    Telsiai nekelia man pasitikejimo. Niekas negali uztikrinti, kad su antru nestumo placenta nepriaugs.

LinaJ. prieš 2 mėn.

Linusidla parašė:

Aš pati visą nėštumą galvojau Kauno klinokose gomdyti, bet prieš gimdymą buvau Klinokose tyrimams. Tyrimai buvo visi geri, tai prieš pat gimdymą visdėlto apsisprendžiau Telšiuose gimdyti ir labai esu patenkinta, nes priežiūra tikrai man patiko. Jums dar yra laiko ir pati nuspresite kur gimdyti

4. Kiinderis
    Kiinderis prieš 1 mėn.

Labas. Kas gimdėt neperseniausiai Telšiuos ar dovanėles kokias duoda po gimdymo?

5. Trandafir
    Trandafir prieš 1 mėn.

Laba, dave pora dezuciu, bet nieko ten ypatingo: lankstinukai su ale akcijomis, aktyvuojant Euro vaistines ir Maximos korteles (kai kurios akcijos jau pasibaigusios 😃), keletas meginuku vaikucio maudynems ir Sebamed intymios higienos meginukas. Na, smulkmeneles tokios. Ai, dar keletas sauskelniu ir pakutis dregnu serveteliu, tai jos suejo 👍.