Belaukiant gimimo

Telefonai

+37067940234
+37060868435

Mūsų tikslas suteikti būsimiems tėveliams visas būtiniausias žinias apie nėštumą, gimdymą, bei pogimdyvinį laikotarpį, padėti susitvarkyti su psichologiniais sunkumais kurie atsiranda belaukiant mažylio, sustiprinti moters organizmą ir paruošti jį gimdymui.

Erdvioje, šiltoje ir jaukioje aplinkoje susipažinsite su universalia kursų metodika, kuri priderinama prie individualių kiekvienos besilaukiančios poros savybių. Mokymai iliustruojami vaizdine medžiaga, atliekami įvairūs testai. Užsiėmimai vyksta mažomis grupelėmis 6 – 8 poros, kad bendravimas būtų laisvesnis ir kuo daugiau dėmesio skiriama visiems dalyvaujantiems. Trukmė nuo 1 iki 2 valandų, laikas tikrai neprailgs.

Visus užsiėmimus veda medicininį išsilavinimą turinčios specialistės, kurios puikiai išmano savo darbą, bei turi asmeninės patirties. Mes pasistengsime, kad jaudulį, nežinomybę ir baimę pakeistų pasitikėjimas paremtas žiniomis, kurias gausite iš kvalifikuotų specialisčių. Mums svarbu, kad neliktų baimių ir abejonių, todėl daug bendrausime su būsimais tėveliais ir atsakysime į visus rūpimus klausimus. Jei gimdymo metu ar po jo iškils klausimų, galite susisiekti su specialistėmis, kurios esant reikalui atvyks į namus pakonsultuoti pogimdyminio laikotarpio, naujagimio priežiūros ar žindymo klausimais.

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

  1. User has not uploaded an avatar
    Delfinaa prieš 2 m.

    Galiu pasakyti tik geru dalyku apie sia mokyklele. Labai patiko ir man, ir mano vyrui Papasakojo issamiai, atsake i visus klausimus O ir kaina prieinama