P. Mažylio Gimdymo Namai

Putvinskio g. 3, LT-44242 Kaunas

Telefonai

Tel. (37) 223619

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

 1. Krista J.
  Krista J. prieš 1 m.

  Mane irgi domina savaitės paskaiteles. Broliene ėjo vasarą tai žinau, kad visą savaitę nuo 10 ryto prasidėdavo. Kažin ar kiekvieną savaitę ten taip vyksta. Norėčiau apsilankyt

 2. User has not uploaded an avatar
  SaSandra prieš 1 m.

  Kažkaip internete visai info nerandu apie tai, jeigu kartais kas žino tiksliai, laukiam info ačiū.

 3. Mangas ant šakos
  Mangas ant šakos prieš 1 m.

  Sveikos as lankiau paskaiteles mazyli. Vyksta kiekviena diena nuo 10 val panasiai (kartais jei akusere turi daug darbo koki 15 min veliau). Veda akusere. Pirmam kartui reikia nueiti anksciau, nes priregistruoja, spaudima pamatuoja, toniukus paklauso. Paskaiteliu temos: Maitinimas I, maitinimas II dalis, gyvybes stebuklas, gyvenimas iki gimimo, nusiskundimai nestumo metu, gimdymas Id, gimdymas IId. Paskaiteliu ciklas vienam pasibaigus kartojasi. Dar buna kas 2a sestadieni, ten jau su vyru ir reikia registruotis (nes kartais daug norinciu buna) ir kaina 11e su centais (48 ct lyg ir:D). Buvau ir sestadieni toje kartu su vyru, tai vyras po paskaiteliu prisimine, kad as nescia dar sestadieni buvo laisva viena gimdykla, tai gimdykloj buvom su vyru.

 4. User has not uploaded an avatar
  akairosun prieš 1 m.

  Sveikos, truputi ne i tema, bet gal kuriai aktualu, pirkau sau bet taip ir nepanaudojau gyno-pevaryl žvakutes, parduočiau pigiau jei reikia, rašykit AZ.

 5. SanDriukas6
  SanDriukas6 prieš 3 mėn.

  Sveikos. Gal zinot ar laikas liko toks pats? Nuo 10val?