Sveika pradžia (Vilnius)

Jeruzalės g. 21, Vilnius, Vilnius

Telefonai

+370 676 00330

Žindymo konsultavimo centre dr. Eglė Markūnienė konsultuoja jaunas mamas.
Sveikatos mokymų centre vyksta paskaitos būsimiems tėvams.

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

 1. Agnile
  Agnile prieš 1 m.

  Wassermelone parašė:
  Mes pradejom lankytis visai neseniai. Buvom is vis tris kartus, bet mane irgi jsu erzina tas, kad diagnozes nustatineja be tyrimu. Gal cia toks vakarietiskas poziur…

  Ir man nepatikdavo, kad administratorei turėdavai išdėstyti viską smulkiai dėl ko kreipiesi... Kartą kai pas ginekologę registravausi, tai irgi klausė, kokiu klausimu, tai net nutilau į ragelį, nes nebežinojau nė ką sakyti, juk čia išvis asmeninis reikalas, ko aš pas ją einu...

 2. User has not uploaded an avatar
  Jurgitaneve prieš 1 m.

  Agne.kar parašė:
  Šiaip jau n metų reikia tyrimus nešt spec indeliuose. Ir prieš tyrimą švariai nusipraust. ne dėl jų tą daryt reikia, o dėl tikslių tyrimų rezultatų.

  Pasidalinau savo patirtimi, o gavau komentara. Tai jau tikrai slapima nunesiau majonezo indelyje ir del to lanorante uzsipyole, nes is medzio iskritau ir nezinau kaip 100 metu zmones slapima priduoda.

 3. zujkute
  zujkute prieš 1 m.

  Sveikos. Pas kokia ginekologe lankėtės nėštumo metu, kaip priežiūra, tyrimai?

 4. User has not uploaded an avatar
  Dovile1984 prieš 8 mėn.

  Tikrai niekam nerekomenduočiau šios įstaigos, nes pas gydytoją tenka laukti dvi savaites. Anksčiau priima tik pacientus kritinės būklės. Jei vaikas serga ir nemiršta tai anksčiau nepriims. Apžiūri irgi tik paviršutiniškai. Mūsų kaip pirmas lėliukas mes dėl visko pergyvenam. Vaikščiojo viena koja ant galų pirštų tai net nesivargino siųsti pas tos srities specialistą. Teko eiti privačiai ir poto į mankšteles. Kaip mums sakė visada reikia kreipti dėmesį kaip mažiukai pradeda vaikščioti, kad ateity išvengti specialių įtvarų, batų ir panašiai. Todėl gerai visi pagalvokite prieš užsiregistruodami, nes kaip vaikas susirgs teks važiuoti į priėmimo skyrių.

 5. ieva.88
  ieva.88 prieš 8 mėn.

  Dovile1984 parašė:
  Tikrai niekam nerekomenduočiau šios įstaigos, nes pas gydytoją tenka laukti dvi savaites. Anksčiau priima tik pacientus kritinės būklės. Jei vaikas serga ir nemiršt…

  Lankomės nuo gimimo, aš lankiaus nuo nėštumo. Savo šeimos gydytoją pažįstu virš 20m, nei karto neteko ja nusivilti (na neskaitant skiepų temos). Susirgus visada priima tą pačią dieną. Reikia paskambint apie 8 ir liepia atvažiuot 13-14h. Arba asmeniškai susitari su gyd, kada jai laisviau.
  Bet sugriežtinus priėmimą netenka laukti eilėse su kitais sergančiais po valandą (kaip kad būdavo ankstesnėse įstaigose).
  Dukra turi sveikatos problemų, tai klinikėlėj lankomės minimum kartą savaitėj. Esam labai patenkinti sesutėm.
  Siuntimus gaunam visus, kokius tik norim.
  Vaikščiot ant pirštų galų tam tikru raidos metu yra normalu, kineziterapeutės net klausia, ar vaikšto, jei nevaikšto liepia pamokyt. Žinoma, kiekvienas atvejis individualus ir geriau pasikonsultuot su specialistu, bet siuntimą gaut tikrai jokių problemų nei karto nekilo.