Vilniaus arkivyskupijos Šeimos centras

Aušros vartų 12, Vilnius

Telefonai

(8-5) 2644883

Darbo laikas:
Pr, Tr 10.00 – 18.00 val.
An, Kt 10.00 – 16.00 val.
Pn 10.00 – 14.00 val.
Pietų pertrauka 13.00 – 14.00 val.

Darbo laikas:

Pr, Tr 10.00-18.00 val., An, Kt 10.00-16.00 val., Pn 10.00-14.00 val.

Besilaukiančiųjų šeimų mokyklėlės temos:

Pasiruošimas gimdymui.
Gimdymas. Normalus gimdymas.
Sveikas naujagimis.
Psichologinis pasirengimas gimdymui ir pokyčiai šeimoje gimus vaikui.
Žindymas.
Modernūs vaikų nešiojimo būdai.
Krikštas. Sakramento svarba vaiko gyvenime.

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

 1. User has not uploaded an avatar
  omiste prieš 8 m.

  Vaikščiojome ir mes su vyru į VASC kursus (dar praeitą mėnesį). Iš pradžių lyg ir atrodė viskas fainai, kol ekspromtu nesugalvojom tuo pačiu dar ir į kursus VGN (Vilniaus gimdymo namuose) užsukt. Kai palyginom, tai iš dalies pasigailėjom, kad 100Lt mokėjom (VGN nemokamai). VGN-uose daug daugiau, išsamiau, konkrečiau viską papasakoja (+ geros, nedidelės reklaminės "dovanėlės"). Tik va VASC'e patiko paskaitos apie žindymą ir nešiokles (ta pati labai šauni, miela moteris iš "Prieraišiosios tėvystės" pasakojo, bet ji, jei gerai supratau, greit jau ten nebeves paskaitų).

 2. Neegzistuojantis vartotojas
  prieš 7 m.

  Labai geri kursai, ypac patiko papildomai lankyti Zindymo kursai. Issamu, naudinga. Viskas tiesiog saunu O dar ir susipazinau su nuostabiomis Mamytemis, su kuriomis rysi palaikome dar ir dabar

 3. User has not uploaded an avatar
  PBPB prieš 7 m.

  Kursai suteike bazine informacija, bet daugiau ramybes del gimdymo tikrai nesuteike. Po ju dar ejome i Romualdo Semetos mokyklele ir po jos jau pasidare ramu. Vilniaus arkivyskupijos centre buvo dvi fainos paskaitos - psichologes, kaip nusiteikti gimdymui ir apie vaiku nesykles - labai daug praktines informacijos pateike mama, kuri pati yra vaiku nesiojimo mokslus baigusi specialiste. Po to daug aiskiau, kodel svarbu vaika nesioti - nekisti nuolat i vezima ir kaip taisyklingai tai daryti, kaip pasirinkti nesykle - po siu kursu pastebiu, kiek daug tevu vaikus nesioja negerai pasikabine. zodziu, sita paskaita buvo vertingiausia ir idomiausia, o kitos - apie gimdyma - labai teorines ir ramybes nepridejo

 4. sunline
  sunline prieš 6 m.

  Naudingi, įdomūs kursai, kuriose buvo net 8 skirtingos aktualios temos. Informacija, kaip tėčio vaidmuo gimdyme, labai aktuali būsimiems tėveliams. Minusas - ne itin patogus paskaitų laikas, pvz. penktadienio vakarai.

 5. User has not uploaded an avatar
  Tomla prieš 3 m.

  Šiuose kursuose man naudingiausia paskaita buvo apie psichologiją, daug ką iš tos paskaitos pritaikiau per gimdymą. Paskaitos apie patį gimdymą buvo naudingos mano vyrui, kuris nei knygų nei internetinių puslapių apie nėštumą ir gimdymą neskaitė. Atskirai lankiau žindymo kursus, kurie pasiteisino 100%, nes buvo galima visko išsiklausinėti, pasitikslinti, puiki atmosfera.