Jogos centras PRANA

Žiemgalių g. 8, Kaunas

Telefonai

Joga nėščiosioms

Kiekviena besilaukianti moteris dalyvauja naujos gyvybės kūrime ne tik kūnu, bet ir protu bei dvasia.

Jogos pratimai padeda pasirūpinti fiziniu kūnu. Kvėpavimo, atsipalaidavimo technikos mažina įtampas nervinėje sistemoje bei prote. Meditacija atskleidžia džiaugsmo, šilumos bei meilės jausmus, kurie padeda išlaikyti ramybės būseną visą laiką iki gimdymo ir po jo.

Pirmieji užsiėmimai yra nemokami.

Patartina pradėti lankyti nuo antrojo trimestro.

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

Bridzi prieš 5 m.

Jogos uzsiemimai -

2. Emsi
    Emsi prieš 5 m.

Gal vyksta užsiėmimai ir su vaikais?

3. Baila-Morena
    Baila-Morena prieš 3 m.

Man patinka Trunka apie 1 val. 45 min. - daug yra ir pailsėjimų, nepervargstama Tik gaila, kad vieną kartą per savaitę vyksta (šeštadieniais nuo 9 val.), , tai teko ir kitur papildomos mankštos ieškotis.

4. Euge
    Euge prieš 3 m.

Emsi parašė:
    Gal vyksta užsiėmimai ir su vaikais?

Kiek žinau, tai ten yra įrengtas kambarys vaikams, kad turėtų kuo užsiimti, kol mamytė ar tėvelis joga užsiima
    O kai nėščia būdama lankiau, tai man labai patiko

5. Edvile2013
    Edvile2013 prieš 1 m.

Sveikutes,kas lankosi siame centre gal galit parasyti kiek kainuoja niestukiu uzsiemimai?