Northway medicinos centrai

S. Žukausko g. 19, Vilnius

Telefonai

Tel. (85) 264 44 66. 264 44 61, 264 44 63

„Northway"medicinos centras - ideali vieta būsimoms mamytėms. Ginekologės akušerės teikia visapusišką nėščiųjų priežiūrą, turime nėščiųjų mokyklėlę, kurioje būsimos mamytės sužino, kokie pokyčiai vykstą jų organizme, mokosi sveikai maitintis ir gauna daug naudingos informacijos apie būsimo vaikelio priežiūrą. Klientės taip pat mielai lanko nėščiųjų mankštą baseine, kurio vanduo nedirgina odos ir negraužia akių, nes yra naujausios kartos filtrais bei ozono dujomis.

* Nėščiųjų mankšta vandenyje - mankštinkitės saugiai!
* Mankšta vandenyje po gimdymo

Kasdienė nėščiųjų moterų lengva mankšta ne tik neleis raumenims suglebti, bet ir pakels nuotaiką. Ji paruoš sunkiam išbandymui - gimdymui, taip pat sumažins stuburo skausmą, padės išvengti vidurių užkietėjimo.

Nėščios moters kūno pokyčiai keičia jos bendrą kūno masės centrą. Kūnas pasidaro nestabilus, raumenys apkraunami papildomu darbu. Be to, didėjant kūno svoriui gali iškrypti nugaros apatinė dalis (atsiranda lordozė). Dėl jos daugelis nėščiųjų jaučia skausmą. Tinkama mankštos programa gali jį sumažinti ir išmokyti atpalaiduoti raumenis.

Mankšta vandenyje yra viena iš geriausių fizinio lavinimo ir sveikatinimo priemonių. Net paprastas buvimas vandenyje atpalaiduoja, pašalina nuovargį.

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.