Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė (buv.Greitosios pagalbos ligoninė)

Šiltnamių g. 29, 04130 Vilnius

Telefonai

+370 5 265 81 90 (Informacija ir registracija į baseiną)

KINEZITERAPIJA VANDENYJE (NĖŠČIOSIOMS)

Nėštumo metu keičiantis kūno svorio centrui, persitempia ne tik juosmeninė, bet ir viršutinė nugaros dalis, keičiasi laikysena. Mankšta vandenyje gerina moters, o kartu ir vaisiaus, kraujotaką, stimuliuoja būsimos mamos žarnyno veiklą, didina dubens dugno elastingumą, stiprina nugaros, pilvo bei viso organizmo raumenis.

Kasdienis nėščiųjų fizinis aktyvumas ir mankšta vandenyje ne tik neleis raumenims suglebti, bet ir pakels nuotaiką, nuteiks artėjančiam gimdymui. Juk vidinis nusiteikimas, pozityvios mintys veikia ir Jumyse augančią gyvybę. Jūsų gydytojui leidus, mankšta vandenyje tinka visais nėštumo periodais.

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.

Atsiliepimai

 1. 0114
  0114 prieš 3 m.

  Sveikos,

  Girdėjau, kad Lazdynų greitosios pagalbos ligoninėje atidarė baseiną, kuriame vyksta ir nėštukių mankštos. Gal kuri nors lanko/lankė. Kokie atsiliepimai? Kainos? Kur galima rasti informacijos. Aš niekur nerandu.

 2. pumasha
  pumasha prieš 3 m.

  buvau, lankiau
  reikia siuntimo is gydytojo
  pirmi 5 k nemokami
  po to apie 6.5euur uz du kartus

  visai patiko

 3. 0114
  0114 prieš 3 m.

  Aciu Gal zinot kur rasti info?

 4. Mamytė Liūtė prieš 1 m.

  O kokie atsiliepimai apie čia vysktančią kineziterapiją nėščiosioms?

 5. User has not uploaded an avatar
  baccha prieš 5 mėn.

  Atsiliepimai puikūs - puikiai tinka mamytėms, kurios nėra stipriai sportavę. Kolektyvas draugiškas, lankstus, labai šauni trenerė Justina. Taip pat nėščiųjų mankštos vyksta Lazdynų poliklinikoje, ten jau šiek tiek rimtesni pratimai "sausumoje", kineziterapeutė Aleksandra puikiai išmano savo darbą, labai gerai veda mankštas.