Treniruočių studija STIMULUS

Konstitucijos pr. 6, Vilnius

Telefonai

8 607 43 555

Būsimąsias mamytes kviečiame į nėščiųjų užsiėmimus, paruoštus „Pilates” mankštos pagrindu. Jei siekiate išlikti sveika ir žvali nėštumo metu, išlaikyti tinkamą kūno svorį, specialių „Pilates” treniruočių nauda yra neabejotina.

Kuo ypatinga „Pilates” nėščiosioms?

Tai švelnus „Pilates”, pritaikytas besilaukiančioms mamytėms ir turintis teigiamo poveikio nėštumo, gimdymo ir pogimdyminei eigai.

Augant kūdikiui, šiek tiek pasislenka kūno pusiausvyros centras – dažnai atsiranda laikysenos pokyčių, skauda nugarą. Visa tai būsimai mamytei trukdo jaustis patogiai. Pilates pratimai stiprina atraminius raumenis ir sumažina įtampą nugaros, šonkaulių, viršutinėje krūtinės, kaklo ir pečių srityje. Formuojamas taisyklingos laikysenos įprotis.

„Pilates” užsėmimai padeda pasiruošti gimdymui – stiprina ir gerina reikalingų raumenų (pilvo, dubens dugno) ir raiščių (tarpvietės) elastingumą, sąnarių paslankumą, stiprina širdies ir kraujagyslių sistemą.

Ramaus tempo muzika, dėmesys kvėpavimui ir atsipalaidavimo pratimai reguliuoja nenumaldomą nuotaikų kaitą, padeda emociškai pasiruošti motinystei.

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.