Vėjų fėja

Justiniškių g. 12, Vilnius

Telefonai

NĖSČIŲJŲ JOGA

Motinystė – laukimas – tai meilės žinia. Tai visa apimanti būsena, nes visa moters esatis laukime. Juk jaučiate tai širdimi? Tad išskleiskite šią meilės žinią sąmoningos motinystės mokykloje, kur per judesį, kvėpavimą, meninę raišką bendrausite su savimi ir besiskleidžiančia gyvybe jumyse.
Tai puiki dovana sau ir būsimam kūdikiui fizine, emocine bei dvasine prasme.
Jogos praktikų pagalba geriau suvoksite savo kintantį kūną, pratinsite jį prie papildomų krūvių, ruošite save bei mažylį atėjimui į šį pasaulį. Atlikdamos kvėpavimo technikas mokysitės būti emociškai stabilesnės, įgysite vidinės pusiausvyros bei laukimo jėgos. Kūrybos dėka atskleisite vidinius jausmus ir mintis, giliau pajusite naujos gyvybės atėjimo prasmę, formuosite bei stiprinsite motinos ir vaiko ryšį.

Jogos užsiėmimų metu mokysitės:
- jogos pratimų (asanų), kvėpavimo pratimų (pranajamos),
- paruošiamųjų gimdymui pratimų, gimdymo padėčių,
- atsipalaidavimo bei meditacijos.

Mielos moterys, švęskime laukimą kartu. Nes jūs ir jumyse besiskleidžianti gyvybė - tai svarbiausia permaina. Sutikite ateinančią permainą kupinos meilės, gėrio, sveikatos, išminties ir ramybės.

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.