Familia sana

Žvejų g. 22 (Old Mill Hotel viešbutis), Klaipėda

Telefonai

Tel: +370-606-94740

Darbo laikas:

I-V - 8.00:19.00, VI - VII - 9.00:20.00

Specialus nėščiųjų masažas 50min

Nėščiosios masažuojamos atsigulus ant šono, naudojant švelnius sukamuosius judesius, daug glostoma, lengvai trinamas kūnas. Itin daug dėmesio skiriama apatinei nugaros daliai - taip malšinamas skausmas ir gėla. Naudojami natūralūs aliejai drėkinantys odą ir padedantys išvengti strijų - odos įtrūkimų, atsirandančių dėl odos susilpnėjimo ir tempimo. Nuolat atliekamas masažas padeda pasiruošti gimdymui arba atgauti jėgas po jo. Masažas reikalingas ne tik moteriai, bet ir būsimam kūdikiui, kad jis augtų ir stiprėtų bei sveikas ateitų į šį pasaulį. Masažas netiesiogiai atpalaiduojančiai veikia kūdikį dėka odos stimuliavimo. Kuo labiau motina nėštumo metu jaučiasi atsipalaidavusi, tuo lengvesnis bus jos nėštumas ir gimdymas.

Aromaterapinis masažas, 50min

Terapinis eterinių aliejų poveikis per odą ir kvėpavimo takus įtakoja mūsų nuotaikas bei nervų sistemą, padeda sumažinti įvairių negalavimų požymius ir pagerina viso kūno savijautą.
Viso kūno masažas su specialiai nėščiosioms parinktais aromatais apjungia lytėjimo ir kvapo jutimus, eteriniams aliejams įsigeriant į kūną per biologiškai aktyvius odos taškus, taip pat įkvepiant juos atpalaiduojančio masažo metu. Aromaterapinis masažas, kuriam naudojami natūralūs augaliniai ir eteriniai aliejai, efektyviau atpalaiduoja įtemptus raumenis ar juos tonizuoja, šalina nemigą, švelnina stresą, suteikia dvasinių ir fizinių jėgų, gerina daugelio organizmo sistemų funkcionavimą. Tai efektyvi atsipalaidavimo priemonė.

Terapija „Švelnumas", 50min

Labai švelni nėščiųjų terapija su stručio plunksna.

Mandarinų kojų pilingas ir masažas, 40 min
Mandarinų rankų pilingas ir masažas, 40min
Nugaros masažas, 30min

Mandarinų veido kaukė , 30min
(demakiažas, pilingas, masažas, kaukė)

Jazminų veido kaukė 30min
(demakiažas, pilingas, masažas, kaukė)

Gydomoji procedūra pavargusioms kojoms, 60min

Procedūra pagerina mikrocirkuliaciją, šalina kojų pabrinkimą, tankina kraujo indus, mažina skausmą (šveitiklis kojoms, įvyniojimas į CRYO STRONG - intensyviai šaldantį gelį, kojų ir pėdų masažas su kvapniaisiais aliejais kurie turi gydomajį poveikį).

Terapija "Švytėjimas", 60min

Bananų terapija veidui skirta visiems odos tipams. Maitina, saugo nuo žalingo aplinkos poveikio, prieš senėjimą.
(demakiažas, pilingas, masažas, bananų kaukė, kremas)

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.