Grožio ir terapijos centras „Ametistėja"

Savanorių pr. 255 ("Maxima") ir Karaliaus Mindaugo g.49, ("Akropolis"), Kaunas

Telefonai

(8-37) 30 74 84

Darbo laikas:

I-VII 9-21val.

„Nėščiosios masažas"

Terapinis masažas besilaukiančiai moteriai suteiks kūno ir dvasios harmoniją ir parengs gražiausiam gyvenimo reginiui - vaiko gimimui. Svarbu, kad terapeutas turėtų patirtį ir supratimą apie specialias procedūras besilaukiančiai moteriai, kurios turi ne tik įtakos grožiui, bet ir gydomąjį poveikį. Grožio ir Terapijos centre „ Ametistėja" išskirtinį masažą besilaukiančiai moteriai atlieka meistrė, kuri įgyjo kvalifikaciją šioje srityje estetinės medicinos centre „ ARTCORPO", tobulinosi ir praktikavosi Brazilijoje bei Portugalijoje.
Gera savijauta - pirmas žingsnis į grožį. Masažai - viena iš priemonių padėti kūnui ir protui prisitaikyti prie pokyčių. Masažo terapija padeda pajusti harmoniją su pasauliu ne tik mamai, bet ir kūdikiui. Masažas atliekamas lėtais tolygiais judesiais po visą kūną, kas turi įtakos limfinei sistemai: suaktyvėja limfos apykaita, pašalinami toksinai iš organizmo, mažina skysčių kaupimąsi, gerina medžiagų apykaitą, todėl mažėja sąnarių patinimas. Masažas turi didelę įtaką nervų sistemai. Tai puiki priemonė poilsiui ir streso mažinimui. Masažo technika skatina endorfinų gamybą, todėl sumažinamas stresas, gerinamas imunitetas. Be gydomųjų savybių masažai nėščiosioms suteikia estetinį poveikį, pamaitina odą, sumažina tempimą, mažina strijų atsiradimą.
Masažo terapija - maža ramybės sala būsimai mamytei ir jos kūdikiui...

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.