Natūralaus sveikatinimo centras Naturmed

Naujojo sodo g. 1, Klaipėda ("Amberton" viešbutis, 11 aukštas), Klaipėda

Telefonai

+370 646 22002

Nėštumas - gražus ir ypatingas metas kiekvienai moteriai. Tai laikotarpis pasiruošti gimdymui bei motinystei. Nėštumo metu moteris patiria fizinius ir dvasinius pokyčius. Todėl svarbu suprasti save ir savo besikeičiantį organizmą bei išmokti atsipalaiduoti. Gimdymas yra didžiulis išbandymas moters kūnui, o prasidėjus sąrėmiams moteriai ypatingai svarbu mokėti atsipalaiduoti. Todėl nėščiųjų masažas padeda ne tik palengvinti nėštumą, bet ir pasiruošti gimdymui.

Tyrimais įrodyta, jog nėščiosioms moterims, kurioms buvo atliekamas masažas ne mažiau kaip du kartus per savaitę, iš viso bent 5 savaites, norepinefrino ir kortizolio hormonų (vadinamais "streso hormonais") kiekis sumažėjo. Taip pat nustatyta, kad masažai mažina komplikacijų per gimdymą galimybes ir naujagimių komplikacijų skaičių.

Neščiųjų masažo nauda:
- Stimuliuoja minkštuosius audinius.
- Mažina skysčių kaupimąsi sąnariuose.
- Gerina medžiagų apykaitos produktų pašalinimą iš audinių, todėl nėštumo laikotarpiu mažėja sąnąrių patinimas (endema).
- Pagerina raumenų ir sąnarių funkcijas.
- Švelnūs masažisto prisilietimai teigiamai veikia psichinę ir emocinę būsimos mamos būseną, padeda pašalinti psichinį ir fizinį nuovargį.
- Mažina gimdymo komplikacijų tikimybę.
- Dažnai nėštumo metu būsimos mamytes tampa jautresnes, kartais ir nervingesnes, todėl masažas gali padėti išsklaidyti blogas emocijas, atsipalaiduoti ir dar daugiau džiaugtis šiuo gražiu etapu.


Masažai būsimoms mamytėms:

Nėščiosios kūno masažas: 60 min. 100 Lt
Nėščiosios pėdų masažas: 30 min. 40 Lt.

Būsimos Mamytės,

Natūralaus sveikatinimo ir diagnostikos centras taip pat kviečia išbandyti ir kitus masažus, masažo ritualus, mūsų išaugintus ir paruoštus vaistažolių eliksyrus, kurie bus pritaikyti prie Jūsų pasikeitusių poreikių.
Pasidžiaukite šiuo gražiu gyvenimo etapu kartu su Naturmed.

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.