Watsu

Sausio 13-osios 2 (Karolinos viešbutyje), Vilnius

Telefonai

tel. (8 5) 216 8934
mob. 8 687 13 570

Watsu padeda sušvelninti įprastus nėštumo „palydovus“ – nugaros skausmą, tinimą, sunkumą ir nuovargį. Per Watsu seansą besilaukiančios moterys pasijunta ypač maloniai, nes šiltas vanduo atpalaiduoja tempimą nugaros apačioje, mažina skausmą ir dilgčiojimus. Jūsų nugara yra patogiai prilaikoma, nes vanduo sumažina papildomą spaudimą, kurį jūs jaučiate nešiodama kūdikį. Vandens šiluma padeda sruventi kraujui, specialios padėtys vandenyje išlaisvina kūną nuo ilgalaikės fizinės įtampos.

Kūnui plūduriuojant Watsu atpalaiduoja sąnarius ir minkštuosius audinius, o tai sunkiai pasiekiama sausumoje. Švelnūs judesiai vandenyje susiderina su jūsų kvėpavimu, protas ir kūnas atsigauna.

Šią ypatingą atsiradusią erdvę pajus ir jūsų kūdikis, kurio reakcija suteiks jums daug džiaugsmo!Mamos dažnai sako, kad „kūdikiui“ tai patinka.

Watsu seansas – tai laikas, kai galima pajusti unikalų atsiribojimą nuo išorinio pasaulio. Laikas netenka svarbos, susitelkiama į vidų, nes dingsta išoriniai dirgikliai. Gilus Watsu patyrimas su niekuo nesulyginamas.

Besilaukiančios mamos džiaugiasi Watsu motiniškumu. Tai pasaulis, kurį jos jau talpina savyje ir kuriame gyvens likusį savo gyvenimą.

Atstovaujate šiai įstaigai?
Dėl informacijos atnaujinimo susisiekite su „Tėvų Darželio“ redakcija.