Anex cross 3in1 vežimukas - Vilnius - 370 €
Anex cross 3in1 vežimukas - Vilnius - 370 € Anex cross 3in1 vežimukas - Vilnius - 370 € Anex cross 3in1 vežimukas - Vilnius - 370 € Anex cross 3in1 vežimukas - Vilnius - 370 €

Anex cross 3in1 vežimukas

2019.09.19 336 2

Būklė: Naudotas
Prekės ženklas: Anex
Spalva: Chaki, alyvuogių
Ratų skaičius: 4 ratai

Kodėl parduodu? Išaugom

Defektai: Defektų nėra, tik natūraliai kažkiek naudojimo žym... daugiau

Pardavimo sąlygos: Siunčiu į kitus miestus.

370,00 €

Parduodame dėvėtą anex cross 3in1 vežimuką. Garantija dar galioja iki 2020.02.21.
Pilna komplektacija ir funkcionalumas kaip čia :
https://youtu.be/W6y2rYNJibY

Žinutė mamytei kuri jį išsirinks: lengvai pravažiuoja pro parduotuvių lentynas net su lopšiu (tie pakabinami tašiukai labai praverčia), stilingas (daug praeivių komentavo koks gražus), funkcionalus (sakyčiau labai universalus, nes ir kieme, ir miške ir mieste nekliūna. Ir nedideliame kambaryje neatrodo grozdiškai), puikiai amortizuojantis, odos detalės kaip tik ten kur daugiausiai apdulka, todėl lengva valyti ir t.t. Spalvos kaip tik rudens žiemos sezonui.


Lopšys: mažylė puikiausiai miegojo jame iki 5 mėn. Kol pradėjo galva ir kojos remtis. Tamsi lopšio vidaus spalva jai buvo kaip naktis. Matyt ir patogus, nes nesipriešino jame migdoma.

Kėdutė: yra funkcionalumas ir kūdikiui ir vyresniam. Kėdutėje atsivežėm iš ligoninės.

Sportinukas: daug įvairių padėčių (ir veidu į priekį, ir į mamą. Kelios sėdėjimo padėtys, reguliuojasi pakojukas. Na viskas kad jau judrus vaikas sėdėtų ir patogiai ir saugiai)
...

Medžiagos kokybiškos, tad dėvisi labai minimaliai. Tad panaudoję tikrai dar galėsite perleisti sekančios kartoms geros prekinės išvaizdos (kas tikrai tampa aktualu kai ateina laikas atsisveikinti su įsigytu daiktu :)

Jei kas domina klauskite. Taip pat atsisiųsiu ir daugiau nuotraukų, nes daugiau į skelbimą netelpa.

Širvintos, Vilnius. Galime nuvežti ir į Ukmergę, Molėtus, ar Uteną.

Universalūs vežimėliai (27)