Ąžuolinė Raidžių Lenta su 300 raidžių bei simbolių - Kaunas - 36 €

Prekės ženklas: Wishlist Things

Kodėl parduodu? nenurodyta

Defektai: Nėra

Pardavimo sąlygos: Siunčiu į kitus miestus.

36,00 €

Wishlist Things raidžių lenta - tai kokybiška ąžuolinė lenta, užpildyta juodu veltiniu, į kurio tarpelius pritvirtinamos raidės bei simboliai, kurių į komplektaciją įeina 300.

Ant lentos galima formuoti įvairius užrašus ir sakinius - tad tai itin naudingas daiktas vaikams, besimokantiems pažinti raides ir skaičius bei dėlioti sakinius.

Taip pat galima naudoti kaip namų interjero detalę su motyvuojanciais žodžiais, kaip švencių dekoraciją, fotosesijų atributą.

Lenta supakuota dežuteje, taip pat pridedamas medžiaginis užtraukiamas maišelis atliekamiems simboliams laikyti, pritvirtintas metalinis kabliukas kabinimui ant sienos bei juoda kojelė lentos pastatymui ant įvairių paviršių.

Kita (20)