Emmaljunga autokėdutė 0+ ir 3in1 vežimėlis - Vilnius - 80 €

Būklė: Naudotas
Prekės ženklas: Emmaljunga
Spalva: Pilka
Autokėdutės grupė: Grupė 0 (0-13 kg)

Kodėl parduodu? Nebereikia

Defektai: nenurodyta

Pardavimo sąlygos: Siunčiu į kitus miestus.

80,00 €

Geros būklės vežimėlis Emmaljunga. Naudotas trijų vaikų, puikiai atlaikęs keliones ir mieste, ir parduotuvėse, ir miškuose. Dar tikrai galės tarnauti bent vienam vaikui, o autokėdutė bei lopšys turėtų tarnauti dar keliems kūdikėliams. Savo vaikučiams vežimėlį naudojome nuo gimimo iki 2 metų. Labai patogu, kad autokėdutė adapteriu tvirtinasi ant ratų/rėmo.
Vežimas pravažus (įveikia ir smėlį, ir sniegą) ir tvirtas, tinkantis net ir ilgiems pasivaikščiojimams gamtoje. Rankenos aukštis reguliuojamas. Yra dvi važiavimo kryptys (visose trijose dalyse).
Kreipkitės, jeigu norėtumėte apžiūrėti ar gauti daugiau info/nuotraukų.

Komplekte yra (būklė):
* autokėdutė (puiki)
*autokėdutės adapteris ant vežimėlio (puiki)
*rėmas su grotelėmis daiktams ir pripučiamais ratais (gera; defektas – dviejų ratų kamšteliai tvarkingai pritvirtinti vielomis, važiavimui tai netrukdo)
*stogas (gera; defektai – dvejose vietose paplyšusi medžiaga nuo saulės, vienur tvarkingai susiūta, kitur galima susisiūti)
*lopšys su čiužinuku (gera)
*sėdima-gulima vežimėlio dalis vyresniam vaikučiui su 5 taškų saugos diržu ir 4 sėdėjimo-gulėjimo padėtimis (gera)
*vokelis į sėdimą dalį (gera)
*rankinė (patenkinama, defektas – nublukusi nuo naudojimo, sugedęs užtrauktukas)

Autokėdutės (82)