Fisher Price lavinamasis kilimėlis Rainforest - Vilnius - 25 €
Fisher Price lavinamasis kilimėlis Rainforest - Vilnius - 25 € Fisher Price lavinamasis kilimėlis Rainforest - Vilnius - 25 € Fisher Price lavinamasis kilimėlis Rainforest - Vilnius - 25 € Fisher Price lavinamasis kilimėlis Rainforest - Vilnius - 25 €

Fisher Price lavinamasis kilimėlis Rainforest

2019.09.01 260 0

Kodėl parduodu? Išaugome 😃

Defektai: Visa informacija aprašyme

Pardavimo sąlygos: Siunčiu į kitus miestus.

25,00 €

Fisher Price Rainforest Melodies & Lights Deluxe lavinamasis kilimėlis kūdikiui. Naudotas, bet geros būklės, išskalbtas, be jokių dėmių.
Kai kurių žaisliukų nebeliko, tad pridedame kitus (Canpol, Chicco). Galim dovanų pridėti dar barškučių šypsena
Magiškas atogrąžų pasaulis kviečia mažyli smagiai leisti laiką muzikos, šviesų, gamtos garsų apsuptyje.
Patogus, minkštas kilimėlis su švelniais kraštais,traškiomis detalėmis (lapas labai įdomiai traškašypsena), bei spalvingomis arkomis su įvairiais žaisliukais, kurių vieną prilaiko draugiška žirafa, neleis vaikučiui nuobodžiauti. Tigara ant kilimėlio galima patampyti už uodegos(3D efektas), o saulutė su kaspinėliais. Švelnios melodijos ir miško garsai, galima įjungti šviesas. Lankai su žaisliukais nuimami, kad vaikutis galėtu žaisti ir sėdėdamas. Yra kabinami žaisliukai. Lankų viršuje groja muzikėlės, gamtos garsus (20 min), šviečia švieselės. Kilimelis lengvai skalbiamas, baterijos nepridedamos.
Kilimėlis leidžia vystyti pagrindinius motorikos įgūdžius, lavina regos ir klausos pojūčius, bei skatina ir gerina rankų, kojų judesius.
Siunčiu paštu ir per omnivą arba lp express.