Lansinoh HPA Lanolin - Panevėžys - 14 €

Lansinoh HPA Lanolin

2016.07.17 508 7

Kodėl parduodu? Turiu keletą papildomų kremukų

Defektai: Nėra defektų, naujos pakuotės

Pardavimo sąlygos: Siunčiu į kitus miestus.

13,99 €

Kremas „Lansinoh HPA Lanolin“ yra gryniausias, švariausias ir saugiausias spenelių kremas, kuris veiksmingai apmalšina, gydo ir apsaugo sausą, įtrūkusią odą, jame nėra jokių konservantų, priedų (įskaitant BHT), vandens, cheminių medžiagų ar kvapų.
Žmonėms, kurie mano esantys alergiški vilnai ir kurie lig šiol galėjo vengti lanolino, dabar bus malonu sužinoti, kad kremą „Lansinoh HPA Lanolin“ jie gali naudoti be jokių apribojimų.
SVARBU paminėti, kad kremo prieš maitinimą krūtimi NEREIKIA NUPLAUTI.
Naudojimas:
• Lanolino kremą tepkite po kiekvieno maitinimo arba dažniau (pagal poreikį).
• Nusausinkite spenelius švariu audiniu. Neleiskite nudžiūti.
• Iš tūbelės išspauskite žirnio dydžio kremo gumulėlį ir patrinkite jį tarp pirštų. Švelniai tepkite visą spenelio sritį. Prireikus šiek tiek lanolino galite užtepti ir ant vienkartinio liemenėlės įkloto. Užtepkite lanolino ir ant kito spenelio, jeigu juo maitinote kūdikį.
Lanolino kremu galima tepti ir kitas kūno vietas, pavyzdžiui, sausas lūpas, nedidelius įpjovimus, nudegimus, vystyklų sudirgintas vietas arba odos nutrynimus, jei oda sausa – alkūnes ir kulnus, jaučiant išsausėjusios odos tempimą, taip pat naudoti kaip apsauginę priemonę nuo pūslių susidarymo ant kojų (tepti prieš dvi valandas iki ilgo pasivaikščiojimo) ir tepti.

Kremas yra 40 g pakuotėje.
Kaina - 13,99 eur.