Lavinamasis staliukas Chicco Talking Garden - Vilnius - 42 €
Lavinamasis staliukas Chicco Talking Garden - Vilnius - 42 € Lavinamasis staliukas Chicco Talking Garden - Vilnius - 42 €

Lavinamasis staliukas Chicco Talking Garden

2015.03.19 677 2

Pardavimo sąlygos: Siunčiu į kitus miestus.

41,90 €

Chicco Talking Garden lavinamasis staliukas su daug veiklos. 2 rėžimai: Mokomasis ir muzikinis. Dvi kalbos: anglų ir ispanų. Staliuko kojos nusiima ir vaikas su juo gali žaisti tiek ant grindų, tiek ant kitų paviršių. Skirtas vaikams nuo 12 mėn. Naujas.
Chicco lavinamasis staliukas, turintis daug veiklos, ne tik lavins, bet ir suteiks, Jūsų vaikui, daug džiaugsmo, įdomios veiklos ir netgi mokins anglų ir italų kalbos.
Staliukas turi du režimus:
1. Mokomasis režimas - žaidimo forma ir lydint muzikai vaikas supažindinamas su abėcėle, skaičiais, formomis ir spalvomis.
2. Muzikinis režimas - linksmos melodijos, garso ir šviesos efektai lydi kiekvieną veiklą, esančią staliuke.
Daugiau lavinamuju zaislu ir technikos:
www.lelius.lt/28-lavinamieji

Visi Lelius.lt skelbimai (182)