Legendinis kramtukas Vulli Sophie La Girafe - Vilnius - 23 €
Legendinis kramtukas Vulli Sophie La Girafe - Vilnius - 23 € Legendinis kramtukas Vulli Sophie La Girafe - Vilnius - 23 € Legendinis kramtukas Vulli Sophie La Girafe - Vilnius - 23 €

Legendinis kramtukas Vulli Sophie La Girafe

2016.03.10 4062 1

Spalva: Marga

Kodėl parduodu? gera kaina

Defektai: be defektų

Pardavimo sąlygos: Siunčiu į kitus miestus.

22,99 €

Gimęs prancūzijoje 1961. Iki šiol toks pat net praėjus daugiau nei 50 metų!

Sukurtas stimuliuoti pojūčius ir palengvinti dantenų skausmą dygstant dantukams. „Sophie la Giraffe“ tapo žaislų ikona, mylimas milijonų vaikų visame pasaulyje!

„Sophie la Giraffe“ yra pirmasis kūdikio žaislas kuris stimuliuoja kiekvieną iš 5 pojūčių.

Pagamintas iš 100% natūralios gumos pagamintas iš Hevea medžio sulos, sudėtyje nėra ftalatų ar kitų cheminių medžiagų. Žaislas nudažytas maistiniais dažais rankiniu būdu. „Sophie la Giraffe“ - tai saugus draugas naujagimiui ir kūdikiui.

„Sophie la Giraffe“ net po 50 metų vis dar gaminamas Prancūzijoje pagal griežtai prižiūrimą technologiją kurioje net 14 gamybos operacijų atliekama rankomis.

Nuo jos gimimo 1961 metais, „Sophie la Giraffe“ jau nustebino savo natūraliu grožiu ir žavesiu, ir retro stiliumi virš 50 milijonų kūdikių (ir tėvelių) visame pasaulyje. Šis žaislas-kramtukas dėl savo savybių vis dar lieka populiariausiu kūdikių žaislu ir šiomis dienomis.

goo.gl/oDXTLT

Visi kidstore.lt skelbimai (19)