Lova Kritter (IKEA) ir natūralus Ivo čiužinys - Kaunas - 99 €
Lova Kritter (IKEA) ir natūralus Ivo čiužinys - Kaunas - 99 € Lova Kritter (IKEA) ir natūralus Ivo čiužinys - Kaunas - 99 € Lova Kritter (IKEA) ir natūralus Ivo čiužinys - Kaunas - 99 €

Lova Kritter (IKEA) ir natūralus Ivo čiužinys

2022.08.21 376 0

Būklė: Naudotas
Prekės ženklas: IKEA + Ivo

Kodėl parduodu? Išaugome

Defektai: Be defektų, puikios būklės

99,00 €

Mažoji užaugo į paaugles - keičiame kambarį :)

Parduodame tvarkingą ir mažai naudotą vaikišką lovelę Kritter (iš Ikea). Pilnos komplektacijos - lovos rėmas, apsauginis turėklas (nuimamas pagal poreikį), lovos lentjuosčių pagrindas (natūralaus medžio). Puikios būklės, be jokių defektų ar lipdukų :)

Matmenys: 70 x 160 cm
Medžiaga: mediena
Spalva: balta
Gamintojas: IKEA

Kartu su lovele parduodame ir natūralų Ivo čiužinuką. Švarus, nesugulėtas, be jokių "šlapių" dėmelių. Tobulas vaikams nuo 2 iki 7 metų. Pagamintas tik iš natūralių ir sertifikuotų medžiagų. Vidus – natūralus lateksas ir lateksuotas kokoso pluoštas, užvalkalas – organiška medvilnė dygsniuota su natūralia vilna.

Matmenys: 70 x 160 cm
Aukštis: 8 cm
Medžiaga: natūralus lateksas ir lateksuotas kokoso pluoštas

Kaina - 150 eur. Kaip priedą, galėtume padovanoti pataliukų :)

Esame iš Kauno rajono (Akademija). Į kitus miestus nesiunčiame. Atvykti pasiimti patiems.

---

P.S. Taip pat parduodame vaikišką baltos spalvos spintą/rūbinę PLATSA/SMÅSTAD (iš Ikea) [žr. kitą skelbimą] - 50 eur