Marena Everyday kompresiniai liekninantys šortukai - Vilnius - 45 €
Marena Everyday kompresiniai liekninantys šortukai - Vilnius - 45 € Marena Everyday kompresiniai liekninantys šortukai - Vilnius - 45 € Marena Everyday kompresiniai liekninantys šortukai - Vilnius - 45 € Marena Everyday kompresiniai liekninantys šortukai - Vilnius - 45 €

Marena Everyday kompresiniai liekninantys šortukai

2018.02.14 527 0

Būklė: Naudotas
Dydis: 40 | 12 | M

Kodėl parduodu? Jau nereikia

Defektai: Nėra

Pardavimo sąlygos: Siunčiu į kitus miestus.

45,00 €

Parduodu komptesines šortukus kūno spalvos. Labai padeda po gimdymo sumažinti pilvuką? neleidžia kauptis skysčiams, padeda greičiau susitraukti odai. Kūnas neprakaituoja, labai patogu dėvėt, nematomi po sijonu ir džinsais. Labai patogu sportuoti.
Marena Everyday yra kompresinė apranga, kuri lyg antra oda apgaubia Jūsų kūną ir suteikia jam dailesnę formą. Tinka sportui, laisvalaikiui, sumažina celiulito požymius. Pagaminti Amerikoje. Dydis M. Marena – tai sertifikuotas ir patentuotas medicininės paskirties gaminys. Lieknina kūno apimtis, gerina kojų kraujotaką, odos tonusą ir laikyseną. Mažina celiulito požymius ir jo atsiradimą. Gerinamas limfos drenažas ir atliekamas mikromasažas, kas padeda sumažinti celiulito požymius ir jo atsiradimas.
Lieknina figūrą. Dėl specialios audinio kompresijos, užsidėjus, kūno apimtys akivaizdžiai atrodo mažesni.
*Gerina laikyseną. Didina odos ir raumenų tonusą. Speciali kompresija gerina kraujo apykaitą ir padidina raumenų tonusą net 12-30%.
Patvarūs ir praktiški. Net po 60 000 lenkimų audinys išlieka toks pat tamprus. Itin patogu dėvėti. Lengva užsidėti ir nusiimti.
Pralaidus orui ir drėgmei. Audinys yra sertifikuotas Coolmax® ir tobulai reguliuoja kūno temperatūrą: atvėsina - kai kūnas įkaista ir šildo - kai kūno temperatūra nukrenta. Kūnas visada išliks sausas ir gaivus. Antibakterinis. Net po 40 000 skalbimų audinys išlaiko antimikrobines savybes. Minkštas ir malonus. Priglunda lyg antra oda, patogu dėvėti visą dieną. Plokščios siūlės, neįsirėžia į kūną.
Ideaulu sportui. Ilgalaikių rezultatų pasieksite dėvėdami bent 10 valandų

Korsetas po gimdymo (3)