Maxi Cosi Tobi automobilinė kėdutė 9-18 kg - Vilnius - 88 €
Maxi Cosi Tobi automobilinė kėdutė 9-18 kg - Vilnius - 88 € Maxi Cosi Tobi automobilinė kėdutė 9-18 kg - Vilnius - 88 € Maxi Cosi Tobi automobilinė kėdutė 9-18 kg - Vilnius - 88 € Maxi Cosi Tobi automobilinė kėdutė 9-18 kg - Vilnius - 88 €

Maxi Cosi Tobi automobilinė kėdutė 9-18 kg

2019.06.20 1720 1

Būklė: Naudotas
Prekės ženklas: Maxi Cosi
Spalva: Marga
Autokėdutės grupė: Grupė 1 (9-18 kg)

Kodėl parduodu? Nebereikia

Defektai: Matosi foto ir aprašyme

Pardavimo sąlygos: Siunčiu į kitus miestus.

88,00 €

Maxi Cosi Tobi automobilinė kėdutė 9-18 kg. Labai geros būklės, neturėjusi jokių įvykių, mums labai tiko ir patiko - patogi, saugi, patikima, universalios šviesios spalvos kėdutė. Spalva nors ir šviesi, bet praktiška, nes yra margų taškelių ornamentai, be to, užvalkalai lengvai nusiima ir yra skalbiami (foto matosi, kaip atrodo nuėmus užvalkalus - galima lengvai išvalyti kiekvieną vietą). Atlošo aukštis ir saugos diržų padėtis reguliuojasi, nugarėlės pozicijos yra nuo patogaus sėdėjimo iki gulimos pozicijos (nuotraukose sunku tai perteikti). Lengva pritvirtinti automobilyje su 3 taškų saugos diržais.

Kėdutė išplauta, išvalyta ir laukia naujų šeimininkų :) Foto matosi, kad šiek tiek pasitrynę užrašai ar spalvytė ir ant poros diržų apsaugų iš vidaus, bet realiai naudotis tikrai netrukdo.

Kaina gali būti derinama, ypač perkant ką nors daugiau.

Norėčiau urmu išparduoti ir kitus turimus drabužius bei daiktus :) kreipkitės.

Nesiunčiu. Maloniai prašau visus daiktus apžiūrėti gyvai ir tik tada išsirinkti, kas tinka/patinka ;)

Autokėdutės (8)