Naujos Maxi-Cosi AxissFix - Vilnius - 364 €
Naujos Maxi-Cosi AxissFix - Vilnius - 364 € Naujos Maxi-Cosi AxissFix - Vilnius - 364 € Naujos Maxi-Cosi AxissFix - Vilnius - 364 € Naujos Maxi-Cosi AxissFix - Vilnius - 364 €

Naujos Maxi-Cosi AxissFix

2015.05.18 1155 2

Būklė: Visiškai naujas
Prekės ženklas: Maxi-Cosi
Spalva: Juoda
Autokėdutės grupė: Grupė 0/1 (0-18 kg)

Pardavimo sąlygos: Siunčiu į kitus miestus.

364,00 €

Maxi-Cosi AxissFix pasukoma automobilinė kedutė su IsoFix jungtimis nuo 4 mėn. iki 4 metų. AXISSFIX kėdutė tvirtinama dviem būdais: prieš važiavimo kryptį arba važiavimo kryptimi. Papildomas viršutinio taško tvirtinimas didesniam saugumui. Apsauga nuo šoninių smūgių (Safe Side). Reguliuojamas atramos galvai aukštis ir reguliojasi kėdutės padėtys Spalva - Black Crystal. Garantija 24 mėn.
Atitinka Europos saugumo standartą ECE R44/04 ir I-Size standartą: I-Size - tai EU naujausiais standartas, kuris skiria dėmesį vaiko galvos ir kaklo apsaugai. Pagal šį standartą vaikai iki 15 mėn. turi būti sodinami autokėdutėje prieš važiavimo kryptį. Taisyklinga važiavimo kryptis turi būti parenkama ne pagal kg., o pagal vaiko svorį.
Maxi-Cosi AxissFix tai pasukama automobilio saugos kėdutė, leidžianti patogiai pasodinti vaiką automobilyje.
Labai paprastas tvirtinimas IsoFix sistema, nereikia segti saugos diržų
Skirta vaikams nuo 4 mėn. iki 4 metų. (max. iki 19 kg.)
Galima naudoti 2 kryptimis: prieš važiavimo maždaug nuo 4 mėn.iki 2 metų (61-87cm) ir važiavimo kryptimi maždaug nuo 15 mėn. iki 4 m.(76-105 cm).
Viena iš pirmųjų kėdučių, kurios pagrindas pasisuka. Tai palengvina vaiko įsodinimą ir prisegimą automobilyje.
2 automobilinės kėdutės nugarėlės pozicijos - sėdima ir pusiau gulima
6 reguliuojamos galvos atlošo aukščio pozicijos
Kėdutė auga kartu su Jūsų mažyliu - nuo 61 iki 105 cm
Optimali apsauga nuo smūgių iš šono