Naujos mokyklinės kuprinės + penalas su priedais - Vilnius - 30 €

Naujos mokyklinės kuprinės + penalas su priedais

2016.07.14 1441 2

Būklė: Visiškai naujas
Lytis: Universalus

Pardavimo sąlygos: Siunčiu į kitus miestus.

29,90 €

Lengva, talpi ir patogi kuprinė. Ergonominė nugarėlė su grioveliais oro ventiliacijai. Vienos sagties užsegimas. Dvi šoninės kišenės, rankena laikyti kuprinę rankoje. Tuščios kuprinės svoris 1 kg. Atšvaitai. Kuprinės pagrindas su kojelėmis patogiam pastatymui. Plastiku pastiprinti kuprinės šonai. Talpa - 21 ltr. Komplekte yra 2-jų skyrių penalas su 36 priedais.
Komplekte yra penalas, kuriame yra 36 priedai: 6 spalvoti pieštukai 12 flomasterių 1 tušinukas 1 užrašų knygelė 1 didinamasis stiklas 1 trintukas 1 drožtukas 1 liniuotė 1 trikampinė liniuotė 1 raidžių trafaretas 1 parkeris 1 žirklės 3 plastikiniai žymekliai.
Visas prekes turime vietoje. Siunčiame į visus Lietuvos miestus.
Daugiau mokyklinių kupriniu:
www.lelius.lt/37-kuprines-lagaminai-vaikams

Visi Lelius.lt skelbimai (168)