pakojukas/kojų atrama - Vilnius - 14 €

Prekės ženklas: IKEA

Kodėl parduodu? atliko

Defektai: nera

Pardavimo sąlygos: Siunčiu į kitus miestus.

14,00 €

#ikea #pakojukas #pakojis #kojuatrama #antilop
spalva atitinkanti sėdynę (atrodo gražiai, nerėžia akies kaip iš medžio padaryta atrama)
✅ estetinė išvaizda
✅ Lengvai ir greitai montuojamas
✅ reguliuojamas
✅Panaudojus gaminį galima perdirbti
Medžiaga:
- polipropileno plastikas
Matmenys: 46,5 x 2,5 x 8 cm
#funkcionali ir #estetiska pėdų atrama

Aukštos kėdutės pėdų atrama garantuoja didesnį kūdikio stabilumą ir teisingą klubų, stuburo ir galvos padėtį.
Taisyklinga laikysena svarbi ne tik sėdėjimo patogumui, bet ir valgymo saugumui .
Taisyklinga laikysena palengvina rijimą, lavina koordinacijos įgūdžius valgant savarankiškai, palengvina virškinimą. Kita vertus, nestabili padėtis didina riziką užspringti, o tai ypač būdinga vaikams, besimokantiems valgyti savarankiškai.
Nuo kėdės kabančios kojos taip pat reiškia, kad daugiau spaudimo perduodama šlaunims. Jei arterijoms daromas per didelis spaudimas, gali atsirasti nemalonus dilgčiojimo pojūtis kojose.