PEG Perego book vežimėlis su Isofix, Kit auto - Trakai - 300 €
PEG Perego book vežimėlis su Isofix, Kit auto - Trakai - 300 € PEG Perego book vežimėlis su Isofix, Kit auto - Trakai - 300 € PEG Perego book vežimėlis su Isofix, Kit auto - Trakai - 300 € PEG Perego book vežimėlis su Isofix, Kit auto - Trakai - 300 €

PEG Perego book vežimėlis su Isofix, Kit auto

2019.06.26 78 0

Būklė: Naudotas
Prekės ženklas: Peg Perego
Spalva: Žalia, žalsva
Ratų skaičius: 4 ratai

Kodėl parduodu? Išaugome

Defektai: Truputį apibraižytas rėmas

300,00 €

Green tea spalva Linas 3-1 peg-perego-book su isofix dovana diržas lopšyje

Automobilinė kėdutė
Isofix kedutei, tvarkinga, švari+
*****
LOPŠYS trūksta rankenėlės ženkliuko pakelti gulimą padėti, bet visa kita tvarkinga, veikia+*
Dovanų* “Kit auto” lopšeliai: galimybė kūdiki iš ligoninės namo atsivežti LOPŠYJE, ar užsinešti lopši į namo aukšta, diržas saugo mažyli kaip ir automobilinei kedutei.

Sportinuko rėmas apsibraižytas, bet naudojimui nemaišo visiškai. Visi ratai nusiima, sportinukas su rėmu susipakuoja kartu, todel patogu keliaujant, nes užima mažiau vietos ir yra kompaktiška.
Sportinuko dirželio minkštumą truputį buvo prairus, bet susiūtas mano pačios.

Krepšys: pasidevejo tik vidus, susiutas pamušalas viduje, bet nemaišo susikrauti daiktelius vaiko. Yra skyriai viduje, ir kišenėlė priekyje.

Viskas patvaru, kompaktiškas kelionėse, manevringas, lengvai valdosi ir po miestą patogu.
Medžiaga Linas Green tea spalvos, tad kvepuojanti. Susidedaa viena ranka. Pilnas aprašymas vaikutis. lt nuoroda viršuje.
***
Galima derėtis dėl kainos, galim atvežti į Trakus, Lazdynus ar iki Santariškių. Arba atvykti pas mus į Lentvari.

Universalūs vežimėliai (25)