Puiki automobilio kėdutė - Vilnius - 70 €
Puiki automobilio kėdutė - Vilnius - 70 € Puiki automobilio kėdutė - Vilnius - 70 €

Puiki automobilio kėdutė

2019.08.30 419 0

Būklė: Naudotas
Prekės ženklas: Chicco
Spalva: Mėlyna, melsva
Autokėdutės grupė: Grupė 1 (9-18 kg)

Kodėl parduodu? nenurodyta

Defektai: Ne

Pardavimo sąlygos: Siunčiu į kitus miestus.

70,00 €

Puiki automobilio kėdutė
Saugota ir prižiūrėta, naudota vienos mergaitės. Auga kartu su vaikučiu.
Automobilinė kėdutė ELETTA skirta dviem amžiaus grupėms 0+(0-13kg), 1+(9-18kg). Yra ir speciali pagalvėlė naujagimiui, nenaudota, nes pirkom didesniam vaikučiui.
Keturių padėčių reguliuojama automobilinė kėdutė.
Ji tvirtinama priekiu į automobilio atlošą, jei Jūsų kūdikio svoris mažesnis nei 13kg, ir atlošu į automobilio atlošą, jei vaikas sveria nuo 13 iki 18kg.
Reguliuojamas saugos diržų ilgis ir aukštis.
Penkių saugos diržų sagtis.
Patogūs pečių diržų paminkštinimai, pagaminti iš neslystančios medžiagos, neleidžiantys diržams susisukti ir todėl užtikrinamas papildomas saugumas.
Sėdynę sumažinanti pagalvėlė specialiai išformuota, todėl tinka vežti kūdikius nuo gimimo.
Patogus ir aiškus kėdutės tvirtinimas automobilyje.

Autokėdutės (6)